شماره امروز: ۵۴۷

| | |

ارزش سرمایه‌گذاری‌ها و اقدامات کلان و زیرساختی اپراتورها به ویژه در ایام کرونا (سال‌های ۹۸ تا ۱۴۰۰) بسیار بیش از سال‌های گذشته عیان و مورد توجه است

رشد جهشی مشترکان 3G و 4G «همراه اول» در ایام کرونا

ارزش سرمایه‌گذاری‌ها و اقدامات کلان و زیرساختی اپراتورها به ویژه در ایام کرونا (سال‌های ۹۸ تا ۱۴۰۰) بسیار بیش از سال‌های گذشته عیان و مورد توجه است و نشان از آن دارد که رشد توسعه همراه‌اول در قیاس با دیگر اپراتورها در دوران کرونا، نه تنها کند نشده بلکه شیب جهشی نیز داشته و مشترکان بیشتری را از خدمات پیشرفته ارتباطات سیار برخوردار کرده است. آمار نشان می‌دهد مجموع مشترکان نسل‌های سوم و چهارم همراه‌اول در ۳ ماهه نخست سال ۹۸ عددی نزدیک به ۳۰ میلیون و ۴۰۰ هزار مشترک بوده است. این آمار در ۳ ماهه اول سال ۹۹ به عدد ۳۵ میلیون و ۷۰۰ هزار مشترک برخوردار از مزیت شبکه نسل ۳ و ۴ برای همراه اول رسیده است. به عبارت دیگر از سال ۹۸ تا ۹۹ همراه اول توانسته بیش از ۵ میلیون مشترک بیشتر را تحت پوشش شبکه نسل ۳ و ۴ قرار دهد. در حالی که در حد فاصل سال 98 تا 99، همراه اول 5 میلیون مشترک را تحت پوشش شبکه 3G و 4G قرار داده بود، با اوج فشارهای جهانی ناشی از وقوع کرونا از یک‌سو و بی‌سابقه‌ترین نیاز و فشار به شبکه‌های ارتباطی در کشور و دنیا، همراه‌اول در فاصله سال 99 تا 1400 توانسته نزدیک به 6 میلیون مشترک بیشتر را تحت پوشش این فناوری‌های پیشرفته قرار دهد.

تقدیر دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر از همراه اول

به گزارش اداره‌کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، سردار اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با اعطای لوح تقدیر به مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول، مراتب سپاس و قدردانی خود را از تلاش‌ها و خدمات وی در کمک به انتشار پیام‌های پیشگیری از سوءمصرف موادمخدر در تبلیغات دور زمین لیگ برتر فوتبال کشور اعلام داشت. در این تقدیرنامه ضمن تشکر بابت انتشار پیام‌های پیشگیری از سوءمصرف موادمخدر جهت کاهش نرخ بروز اعتیاد و سلامت روانی جامعه، اظهار امیدواری شده، منش خیر مدیرعامل همراه اول الگویی مطلوب برای سایر اپراتورهای تلفن همراه قرار گیرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران