شماره امروز: ۵۴۷

| | |

فصل دوم ویژه‌برنامه مهلا از امشب به‌مناسبت ایام اربعین پخش می‌شود. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول همزمان با نزدیک شدن به اربعین

پخش فصل دوم ویژه‌برنامه مهلا از امشب به‌مناسبت اربعین

فصل دوم ویژه‌برنامه مهلا از امشب به‌مناسبت ایام اربعین پخش می‌شود. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول همزمان با نزدیک شدن به اربعین حسینی(ع) تولید و پخش فصل دوم ویژه برنامه «مهلا» را به مدت ۱۰ شب در دستور کار قرار داده است.  ‌«مهلا» برنامه‌ای ترکیبی به میزبانی محمدحسین پویانفر، مداح نام آشنای کشور و با حضور چهره‌هایی سرشناس در حوزه‌های مذهبی، هنری، ورزشی و اجتماعی ‌است که در هر قسمت با قرار گرفتن مقابل مهمانان، سوالاتی را با هدف رقم زدن گفت‌وگوهایی شنیدنی و متناسب با حال و هوای این ایام، طرح می‌کند. این ویژه برنامه، از امشب (یکشنبه ۲۸ شهریور) رأس ساعت ۲۰ از طریق اپلیکیشن‌های روبیکا و آیگپ پخش می‌شود.

 استقبال از مهر 1400 در شهر زیر زمینی

نایب‌رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از تقویت حداکثری ناوگان متروی تهران و حومه برای استقبال از مهر جهت خدمات‌رسانی حداکثری به شهروندان در نیمه دوم سال 1400با توجه به احتمال بازگشایی مراکز آموزشی خبر داد. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، علی عبداله پور با اشاره به اینکه در صورت بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی در نیمه دوم سال جاری با افزایش سفرهای درون‌شهری رو برو خواهیم شد گفت: افزایش ظرفیت خدمات رسانی در نیمه دوم سال در بخش حمل و نقل عمومی سال‌هاست که مورد توجه بوده اما با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، این موضوع بیش از گذشته مورد توجه قرار دارد. وی تصریح کرد: در همین راستا برنامه‌ریزی حرکت قطارهای در خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه براساس میزان مسافر ورودی در ساعات مختلف و پایش دوره‌ای و مستمرآمار فوق انجام می‌پذیرد. ضمن اینکه در این برنامه‌ریزی شرایط دوره کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی بین مسافران نیز در دستور کار این شرکت قرار دارد.  عبداله پور گفت: نظافت سالن، سکوها، شست وشوی صندلی سکوها، پله‌های برقی، گیت‌ها، ورودی‌ها، نمادهای آرم مکعبی مترو در ورودی ایستگاه‌ها، تابلوهای نام ایستگاه‌ها و رفع نواقص احتمالی از جمله روشنایی تمامی نقاط ایستگاه، محوطه‌ها، آراستگی فضای سبز و اهتمام در افزایش گل و گیاه محوطه‌ها و حصول اطمینان از عملکرد تمامی تجهیزات و امکانات ایستگاه‌ها بخش دیگری از کارهای انجام شده برای استقبال از مهر می‌باشد. وی خاطرنشان کرد: بازدید از کپسول‌های آتش نشانی موجود درایستگاه‌ها و قطارها، شست و شوی محفظه کپسول آتش‌نشانی و سیستم‌های خشک آتش‌نشانی تونل و هواکش‌های میان تونلی و همچنین با توجه به ادامه شیوع ویروس کرونا درایام باقیمانده از سال جاری عملیات ضدعفونی و شستشوی ایستگاه‌ها و قطارها برای حفظ سلامت مسافران و پرسنل ادامه خواهد داشت.


 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران