شماره امروز: ۵۴۷

| | |

سرپرست وزارت آموزش و پرورش ضمن تشکر ویژه از همراه اول بابت توسعه شاد، این پلتفرم را یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای نظام در ایام کرونا دانست.

شاد پلتفرمی ماندگار در آموزش و پرورش است

سرپرست وزارت آموزش و پرورش ضمن تشکر ویژه از همراه اول بابت توسعه شاد، این پلتفرم را یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای نظام در ایام کرونا دانست. سرپرست وزارت آموزش و پرورش ضمن تشکر ویژه از همراه اول بابت توسعه شاد، این پلتفرم را یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای نظام در ایام کرونا دانست. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، صبح امروز سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰، علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش با حضور در مرکز مانیتورینگ شبکه آموزشی دانش‌آموز موسوم به «شاد» از بخش‌های مختلف این سامانه بازدید کرد. در این مراسم که مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول، علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش و جمعی از مدیران ارشد همراه اول و وزارت آموزش و پرورش حضور داشتند، مدیرعامل همراه اول گزارش کاملی از آغاز به‌کار این شبکه و پیشرفت‌های آن طی دو سال اخیر ارایه و نحوه مانیتورینگ بخش‌های مختلف شاد را توضیح داد. اخوان بهابادی در جریان این بازدید و در آستانه سال تحصیلی جدید مژده «رایگان» بودن اینترنت همراه اول برای کاربران «شاد» را داد و اظهار کرد: همچنین سیمکارت‌های لازم برای دانش‌آموزان تدارک دیده شده تا در صورت نیاز و نظر والدین با محدودیت‌های تعیین شده توسط والدین، در اختیار آنان قرار گیرد. مدیرعامل همراه اول اشاره‌ای به نسخه جدید پلتفرم شاد که همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در اختیار دانش‌آموزان و معلمان قرار می‌گیرد، داشت و گفت: طبیعتا چون توسعه این پلتفرم کاری نو و بدون سابقه قبلی در کشور بود، ابتدای امر با نواقصی همراه بود که تکمیل شد و در نسخه جدید برای سال تحصیلی پیش رو، پیش‌بینی می‌کنیم این نرم‌افزار با کیفیتی بسیار خوب پاسخگوی نیازهای دانش‌آموزان و معلمان باشد.

بهترین مسیر برای دریافت اطلاعات یا خرید محصولات درگاه‌های رسمی اپراتورهاست

 سیدیاسر رایگانی مدیرکل ارتباطات و سخنگوی شرکت ارتباطات سیار ایران در مصاحبه با فارس گفت: به دلیل تنوع محصولات و خدمات ارایه شده توسط اپراتورهای تلفن همراه، هم‌وطنان بهتر است برای دریافت اطلاعات، دریافت خدمات و خرید محصولات به درگاه‌های رسمی اپراتورها مراجعه و با مقایسه محصولات نسبت به خرید آنها اقدام کنند. رایگانی با بیان اینکه شرکت ارتباطات سیار ایران در راستای مسوولیت اجتماعی، حفظ ارزش‌های معنوی برند و جلوگیری از بروز هرگونه سوءاستفاده‌ و تخلف اقدامات گسترده‌ای نظیر اطلاع‌رسانی دوره‌ای به مشترکان انجام داده است، افزود: شبکه فروش و خدمات حضوری و دیجیتال همراه اول در سطح کشور، با هدف تسهیل دسترسی به تمامی محصولات و خدمات این اپراتور و عرضه آنها با قیمت‌های مصوب، آماده ارایه خدمات به مشترکان و متقاضیان است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران