شماره امروز: ۵۴۷

| | |

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، صبح روز چهارشنبه سوم شهریورماه 1400، در مراسمی با حضور مدیرعامل همراه اول، از مدال آوران کشتی آزاد و فرنگی در المپیک 2020 توکیو تقدیر شد.

تجلیل همراه اول از مدال‌آوران کشتی در المپیک

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، صبح روز چهارشنبه سوم شهریورماه 1400، در مراسمی با حضور مدیرعامل همراه اول، از مدال آوران کشتی آزاد و فرنگی در المپیک 2020 توکیو تقدیر شد. در این مراسم که مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول، علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی، غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در المپیک توکیو، محمدرضا گرایی قهرمان طلایی کشتی فرنگی، حسن یزدانی قهرمان نقره‌ای کشتی آزاد، امیرحسین زارع قهرمان برنزی کشتی آزاد و محمدهادی ساروی قهرمان برنزی کشتی فرنگی المپیک توکیو حضور داشتند، مدیرعامل همراه اول با اعطای لوح تقدیر و تندیس از رییس فدراسیون، سرمربی کشتی آزاد و مدال آوران کشتی آزاد و فرنگی کشورمان در المپیک توکیو تقدیر کرد. در این مراسم مدیرعامل همراه اول با بیان اینکه در سالیان اخیر این اپراتور از حوزه‌های مختلف حمایت کرده است، اظهار داشت: همراه اول حدود 102 میلیون سیم کارت دست مردم دارد که از جمعیت کشور بیشتر بوده و حدود 60 درصد سهم بازار از آن این اپراتور است.

اخوان با تاکید بر اینکه حمایت این اپراتور از ورزش کشتی تبلیغاتی نیست گفت: حمایت ما از کشتی در راستای مسوولیت اجتماعی است. وی افزود: پیش از این نیز در راستای مسوولیت اجتماعی، شبکه دانش‌آموزی «شاد» را راه‌اندازی کردیم که تمامی بخش‌های آن به صورت رایگان تحویل وزارت آموزش و پرورش شد. هم‌اکنون حدود 14 میلیون دانش‌آموز در کشور وجود دارد که حدود 12 میلیون آنها از «شاد» استفاده می‌کنند. مدیرعامل همراه اول با بیان اینکه کشتی هسته ورزش کشور است، از ادامه حمایت این اپراتور از این ورزش خبر و نوید داد که از برنامه‌های استعدادیابی در این ورزش نیز حمایت می‌کند. رییس فدراسیون کشتی نیز در این مراسم ضمن تشکر از حمایت‌های همراه اول از ورزش کشتی در دو سال اخیر اظهار داشت: وقتی فدراسیون را تحویل گرفتیم بدهی سنگین داشت و آقای اخوان مثل یک برادر در کنار فدراسیون قرار گرفت و رفیق روزهای بد ما بود. وی افزود: در ابتدای کار این فدراسیون در رده بندی‌های جهانی وضعیت خوبی نداشتیم؛ ولی الان با حمایت‌های همراه اول جایگاه بهتری داریم؛ به‌طوری که در مسابقات اخیر جوانان جهان در رشته آزاد با 5 مدال طلا قهرمان و در رشته فرنگی نایب قهرمان شدیم. گفتنی است همراه اول در دو سال اخیر حامی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشور بوده که این تیم‌ها موفقیت‌های بسیاری در مسابقات جهانی و آسیایی داشته‌اند.

تقدیر بیش از 1000 هیات از همراه‌اول

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، بیش از یک‌هزار هیات مذهبی که در دهه نخست محرم امسال از خدمات همراه اول استفاده کردند، با ارسال نامه‌ای از طریق پنل خدمات موسسه عقیق از همراه‌اول تقدیر کردند. در بخشی از این نامه که خطاب به دکتر اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول نوشته شده، آمده است: «محرم امسال که برای دومین سال متوالی، هیات‌ها با محدودیت‌های کرونایی روبرو بودند، خدمات همراه به مجالس سیدالشهدا علیه‌السلام که از طریق پنل خدمات عقیق تخصیص داده شد، قابل تحسین و تقدیر بود. فراهم آوردن زیرساخت‌های پخش زنده هیات‌ها بر بستر تلفن همراه، توزیع ماسک در مجالس و اهدای اینترنت رایگان کمک شایانی به مدیران هیات‌های مذهبی کرد.» محرم امسال پخش زنده هیات‌های مذهبی سراسر کشور در پلتفرم‌های روبیکا و آیگپ با استقبال چشمگیر کاربران روبرو شد و بیش از ۶٠ میلیون مشاهده به دست آورد. همچنین بیش از ٢ میلیون ماسک بهداشتی و بیش از 2000 گیگابایت اینترنت رایگان به هیات‌های مذهبی تخصیص داده شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران