شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از کاهش سر فاصله حرکت قطارهای خط پنج متروی تهران و حومه در ساعات اولیه بهره‌برداری خبر داد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از کاهش سر فاصله حرکت قطارهای خط پنج متروی تهران و حومه در ساعات اولیه بهره‌برداری خبر داد. 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه؛ علی عبداله پور نایب‌رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران وحومه به همراه معاونین و مدیران از پایانه مهرشهر و ایستگاه گلشهر در خط پنج متروی تهران و حومه بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند کارهای انجام شده و مشکلات و کمبودهای خط پنج قرار گرفت.

علی عبداله پور ضمن خسته نباشید، از تلاش‌های تمامی پرسنل قدردانی کرد و ‌گفت: با توجه به تغییر ساعت کار ادارات در راستای ارایه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان، از روز شنبه ۲۶ تیرماه ۱۴۰۰ سرفاصله حرکت قطارها در خط پنج کاهش می‌یابد.

وی افزود: برای جابه‌جایی شهروندان و مسافران استان البرز از ساعت 5:00 تا 9:00 صبح از ایستگاه گلشهر به سمت کرج- تهران و همچنین از ایستگاه تهران (صادقیه) به سمت کرج-گلشهر از ساعت 6:00 تا ساعت 10:00 صبح از ۱۵ به ۱۰ دقیقه کاهش پیدا کرد.

عبداله پور کرد: برای رفاه حال مسافران و اینکه بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن به تهران برسند، اولین اعزام قطار از ایستگاه گلشهر در ساعت 5:00 صبح به‌صورت اکسپرس (تندرو) انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در ادامه ارایه گزارش عملکردمدیر ارشد خط پنج گفت: در حال حاضر بخش نگهداری و تعمیرات به خوبی در حال کار است و بعد از ۲۲ سال بهره‌برداری از مترو به یک بالندگی به لحاظ خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و مسافران رسیده‌ایم و سر آمد شرکت‌های بهره‌بردار مترو در کشور هستیم و به عنوان الگو برای خیلی از شرکت‌های شناخته شده، هستیم. 

وی با اشاره به اینکه عمده مشکلات مربوط به هزینه‌ها و کمبود نقدینگی است افزود: با تمام هزینه‌هایی که در سال گذشته در خط پنج انجام شد، درآمد حاصل شده از این خط کمتر از ۳۰ درصد بوده که با تلاش تمامی همکارانم شاهد افزایش رضایتمندی مسافران در خط پنج بودیم.

عبداله‌پور در پایان این بازدید بار دیگر از تمامی پرسنل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه قدردانی کرد و گفت: سعی داریم این بازدیدها را در تمامی خطوط انجام دهیم تا از نزدیک روند کار و مشکلات و ظرفیت‌های خطوط مترو را بررسی کنیم تا بر اساس موقعیت‌های موجود برای ادامه کار بهترین برنامه‌ریزی را انجام دهیم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران