شماره امروز: ۵۴۷

| | |

پنجمین سمپوزیوم تازه‌های نقشه‌برداری مغز ایران (ISBM2021) به عنوان بزرگ‌ترین رویداد نقشه‌برداری مغز کشور با هدف ارایه بروزترین اطلاعات،

برگزاری پنجمین سمپوزیوم تازه‌های نقشه‌برداری مغز ایرانبا حمایت همراه اول

پنجمین سمپوزیوم تازه‌های نقشه‌برداری مغز ایران (ISBM2021) به عنوان بزرگ‌ترین رویداد نقشه‌برداری مغز کشور با هدف ارایه بروزترین اطلاعات، تبادل افکار متخصصان، توسعه، ترویج و معرفی فناوری‌های برتر مرتبط با این حوزه در داخل و خارج کشور، امروز و فردا (۲۳ و ۲۴ تیرماه) توسط آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز و با حمایت مالی همراه اول در حال برگزاری است. در این رویداد بیش از ۱۸ سخنران داخلی و خارجی از کشور‌هایی نظیر ایران، امریکا، انگلیس، اسپانیا و آلمان آخرین و به‌روزترین دستاورد‌های خود را ارایه کرده و علاقه‌مندان قادر به شرکت در مباحث موردنظر به‌شکل مجازی هستند.

پخش ویژه‌برنامه «باغ آینه» با هدف ترویج سبک زندگی رضوی 

ویژه‌برنامه «باغ آینه» از امشب (۲۳ تیرماه) هر چهارشنبه‌شب به‌صورت مستقیم از حرم مطهر امام رضا(ع) پخش می‌شود. این برنامه که با مشارکت همراه اول و آستان قدس رضوی تولید و پخش می‌شود، قرار است با حضور مهمانان مختلف به موضوع «سبک زندگی رضوی» بپردازد. «باغ آینه» چهارشنبه هر هفته ساعت ۲۲ از طریق پلتفرم‌های «روبیکا» و «آیگپ» پخش می‌شود و بینندگان آن با شرکت در پویش «می‌خواهم‌‌ امام رضا را خوشحال کنم»، می‌توانند در قرعه‌کشی سفر به مشهد مقدس شرکت کنند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران