شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت ارتباطات سیار ایران 27 تیرماه برگزار می‌شود. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران،

برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام همراه اول

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت ارتباطات سیار ایران 27 تیرماه برگزار می‌شود. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت ارتباطات سیار ایران رأس ساعت 10 صبح روز یکشنبه 27 تیرماه در برج ستاره ونک تهران برگزار می‌شود. همراه اول از تمامی سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت کرده تا در این جلسه که قرار است گزارش هیات‌مدیره و بازرس قانونی درباره اصلاحیه‌ای از قانون تجارت استماع و تصمیم درباره افزایش سرمایه شرکت اتخاذ شود، شرکت کنند. ضمناً در این جلسه در خصوص سایر مواردی که در صلاحیت تصمیم‌گیری مجمع عمومی فوق‌العاده باشد نیز بحث خواهد شد. همراه اول از سهامداران خود درخواست کرده اطلاعات مورد نیاز را از سامانه کدال به آدرس www.codal.ir دریافت کنند؛ همچنین سرشماره پیامکی 899300 و پست الکترونیکی investor@mci.ir برای ارسال پیام و طرح سوالات سهامداران در زمان برگزاری مجمع در نظر گرفته شده است. با توجه به ابلاغیه مورخ 26/12/1398 سازمان بورس و اوراق بهادار با موضوع مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا که در آن مقرر شده تا اطلاع ثانوی، برگزاری مجامع عمومی شرکت‌ها صرفاً در صورتی‌که با حضور حداکثر 15 نفر شخص حقیقی یا حقوقی برگزار شود، امکان‌پذیر است؛ لذا همراه اول به‌منظور رعایت مصوبه مذکور به سهامداران توصیه کرده از حضور در مجمع خودداری و نسبت به مشاهده آنلاین جلسه از طریق نشانی Live.mci.ir  اقدام کنند.

تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان در 175 مدرسه برکت

تعداد مدارس برکت ستاد اجرایی فرمان امام در استان سیستان و بلوچستان به 175 مدرسه رسید. به گفته معاون عمرانی و زیربنایی بنیاد برکت، این بنیاد ساخت 175 مدرسه با 771 کلاس درس را در استان سیستان و بلوچستان در دستور کار دارد که تاکنون 132 مدرسه را به بهره‌برداری رسانده است. محمد مهجوری در تشریح اقدامات مدرسه‌سازی بنیاد برکت در سیستان و بلوچستان گفت: تا به امروز 132 مدرسه برکت با 548 کلاس درس در مناطق محروم روستایی و مرزی استان به بهره‌برداری رسیده و تقدیم دانش‌آموزان این مناطق شده است. وی افزود: بنیاد برکت نسبت به ساخت 43 مدرسه دیگر در سیستان و بلوچستان متعهد است که با بهره‌برداری از این مدارس، مجموع تعداد مدارس برکت در این استان به 175 مدرسه با 771 کلاس درس خواهد رسید. به گفته معاون عمرانی و زیربنایی بنیاد برکت، این بنیاد برای ساخت مدارس برکت در استان سیستان و بلوچستان 802 میلیارد ریال بودجه اختصاص داده است. مهجوری تصریح کرد: استان سیستان و بلوچستان با 175 مدرسه، پس از استان خوزستان، بیشترین سهم را از پروژه‌های عمرانی بنیاد برکت در حوزه مدرسه‌سازی داراست. وی با اشاره به فعالیت‌های گسترده بنیاد برکت در حوزه ساخت مدارس تاکید کرد: مدرسه‌سازی بر اساس تاکید مقام معظم رهبری بر ارتقای عدالت آموزشی در مناطق محروم یکی از بنیادی‌ترین و ماندگارترین اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق محروم است که از طریق بنیاد برکت دنبال می‌شود. معاون عمرانی و زیربنایی بنیاد برکت ادامه داد: بنیاد با راه‌اندازی نهضت مدرسه‌سازی در مناطق محروم و کم‌ برخوردار کشور، تا به امروز یک‌هزار و 530 مدرسه را با 8 هزار کلاس درس به بهره‌برداری رسانده و تقدیم دانش‌آموزان این مناطق کرده است. مهجوری خاطرنشان کرد: مدارس برکت در مناطق محروم مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش و سازمان نوسازی مدارس کشور و با رعایت آخرین استانداردهای روز دنیا، الزامات آموزشی، ضوابط فنی و زیربنایی ساخته می‌شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران