شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در مراسم قرعه کشی مسکن هشتگرد برای کارکنان شرکت، از افزایش ظرفیت این طرح به دوبرابر میزان اولیه خبر داد.

 مهم‌ترین اقدامات شرکت بهره‌برداری متروی تهران برای خانه‌دار شدن پرسنل

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در مراسم قرعه کشی مسکن هشتگرد برای کارکنان شرکت، از افزایش ظرفیت این طرح به دوبرابر میزان اولیه خبر داد. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، صبح امروزچهارشنبه 5 خرداد ماه 1400 مراسم قرعه کشی مسکن هشتگرد با حضور مدیرعامل شرکت بهره‌برداری شرکت متروی تهران و حومه، معاونین و مدیران در سالن جلسات ساختمان مرکزی شرکت برگزار شد. مهندس علی عبداله پور در این مراسم با بیان اینکه مسکن همواره یکی از دغدغه‌های اصلی خانواده‌های ایرانی است افزود: گام برداشتن جهت تسهیل در روند خانه‌دار شدن پرسنل، از مهم‌ترین اقداماتی است که شرکت می‌تواند در راستای اقدامات رفاهی کارکنان خود انجام دهد. وی تصریح کرد: اکنون بستر لازم جهت بهره‌مندی تعدادی از کارکنان شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از طرح مسکن ملی در شهر جدید هشتگرد فراهم شده است.

آمادگی روبیکا برای میزبانی رسانه‌ای از نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری

به منظور حضور هر چه بیشتر نامزدها در فضای مجازی، «روبیکا» در آستانه برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری، برای میزبانی از نامزدها اعلام آمادگی کرد. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، با نزدیک شدن به موعد انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ و مشخص شدن اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده توسط شورای نگهبان، رفته رفته بر حرارت گپ و گفت‌های مردمی و محافل سیاسی افزوده است. در همین راستا «روبیکا» به عنوان سوپر اپ ایرانی در این روزهای همه‌گیری ویروس کرونا جهت ایجاد شور انتخاباتی و حضور نامزدها در فضای مجازی آمادگی خود را برای میزبانی از نامزدهای ریاست‌جمهوری با هدف ارایه برنامه‌ها، برگزاری مناظرات زنده، بیان دیدگاه‌ها و به خصوص گفت‌وگوی صوتی با کاربران در قالب اتاق اعلام کرد. با توجه به ماموریت روبیکا که فراهم کردن ساده‌ترین، سریع‌ترین، به صرفه‌ترین و در عین حال، امن‌ترین امکانات، خدمات و محتوا منطبق بر قوانین جاری کشور عنوان شده است، به نظر می‌رسد در صورت تمایل، فرصت عادلانه‌ای در اختیار نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری برای ارایه هر چه شفاف‌تر برنامه‌هایشان است که نهایتا افزایش مشارکت همگانی در انتخابات پیش‌رو را به دنبال خواهد داشت.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران