شماره امروز: ۵۴۷

| | |

همراه اولی‌ها می‌توانند در ماه مبارک رمضان با ۵ دقیقه مکالمه همراه اولی، تا ۵۵ دقیقه در همان تماس رایگان صحبت کنند. بر اساس این طرح، در طول ماه مبارک رمضان امسال،

هدیه همراه اول به مناسبت

ماه مبارک رمضان

همراه اولی‌ها می‌توانند در ماه مبارک رمضان با ۵ دقیقه مکالمه همراه اولی، تا ۵۵ دقیقه در همان تماس رایگان صحبت کنند. بر اساس این طرح، در طول ماه مبارک رمضان امسال، مشترکان دایمی و اعتباری می‌توانند با ثبت‌نام رایگان، در تمامی ساعات شبانه روز در هر تماس داخل شبکه (خطوط همراه اول)، پس از گذشت ۵ دقیقه مکالمه طبق تعرفه، دقایق بعدی را تا ۵۵ دقیقه در همان مکالمه، رایگان صحبت کنند. زمان اجرای این طرح از روز چهارشنبه ۲۵ فروردین‌ماه تا پایان ماه مبارک رمضان است و مشترکان می‌توانند با فعال‌سازی این طرح، از مزایای آن بهره‌مند شوند. در این طرح، مکالمه مشترک پس از ۶۰ دقیقه قطع نشده و در صورت ادامه مکالمه، دوباره شرایط مذکور تکرار خواهد شد. همراه اولی‌ها می‌توانند از ابتدای ماه رمضان، با شماره‌گیری کد «ستاره ۱۰ ستاره ۴۲۱ مربع» در این طرح ثبت‌ نام کنند.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان: 

11 پروژه مهم شهری در نوبت افتتاح و بهره‌برداری است

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان از آمادگی مدیریت شهری برای افتتاح 11 پروژه بزرگ و مهم شهری خبر داد و گفت: همه این طرح‌ها آماده افتتاح رسمی است اما به دلیل شرایط کرونایی کنونی، در فرصت مناسب با حضور مردم بهره‌برداری می‌شود. به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی در یکصد و شصت و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه پروژه‌های شهرداری در مناطق مختلف شهر اصفهان آماده افتتاح و بهره‌برداری است، اظهار کرد: با توجه به بروز شرایط کرونایی در کشور و در اصفهان که وضعیت به صورت قرمز درآمد، برنامه‌های افتتاحیه‌های شهرداری نیز به تعویق افتاد. وی با اشاره به اینکه مجموعه پل‌های شهید سلیمانی آماده بهره‌برداری است و قرار بود با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس‌جمهور این طرح افتتاح شود، گفت: برنامه‌ریزی‌ها برای افتتاح طرح در روز شنبه یا سه شنبه از سوی شهرداری صورت گرفته بود اما به خاطر شرایط کرونایی منتفی شد. رییس شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: پروژه‌های متعدد دیگر در سایر مناطق مانند ورزشگاه رستم در منطقه 14، میدان شهدای هسته‌ای و خیابان ارغوانیه در منطقه 4، فرهنگسرای دکتر محمد جواد شریعت در منطقه10، بازآفرینی گذر چهارباغ عباسی و میدان امام حسین (ع) در مناطق یک و سه و ورزشگاه آیدین ملکیان و خیابان آیت‌الله طاهری در منطقه 5 نیز آماده بهره‌برداری است. وی افزود: همچنین در هفته‌های آینده و با برطرف شدن شرایط کرونایی، از سامانه‌های «ای‌وی‌ال» و «ای‌اف‌سی» در اتوبوسرانی رونمایی خواهد شد. نصر اصفهانی از افتتاح دفاتر تسهیل‌گری در حوزه معاونت معماری و شهرسازی و فرهنگی - اجتماعی شهرداری اصفهان خبر داد و گفت: امیدواریم هرچه سریع‌تر شاهد برگزاری افتتاحیه‌ها با حضور مردم اصفهان باشیم و از افرادی که پروژه‌ها را با سرعت و با در نظر گرفتن کیفیت اجرایی کرده‌اند، قدردانی می‌کنیم.

در دیدار سفیر صربستان و شهردار اصفهان مطرح شد 

تولید محصول مشترک میان سینمایی صربستان و اصفهان

به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، سفیر صربستان در ایران با حضور در اصفهان، با شهردار اصفهان دیدار و گفت‌وگو کرد. قدرت‌الله نوروزی، شهردار اصفهان در این دیدار با بیان اینکه اصفهان شهری منحصر به فرد و جهانی است و میراث بشری را در خود جای داده است، گفت: اصفهان و شهرهای صربستان هریک ظرفیت‌هایی دارند و در دنیای کنونی آنهایی موفق هستند که از این ظرفیت‌ها در راستای هم‌افزایی و بهبود اوضاع زندگی شهروندان‌شان استفاده کنند.

وی افزود: با وجود اینکه ما هم با تحریم‌های ظالمانه و هم با کرونا دست و پنجه نرم می‌کنیم و تبادلات اقتصادی کشور در خارج از مرزها با مشکلاتی مواجه است، اما شهری مانند اصفهان پویایی و روند توسعه را بیش از همیشه به خود می‌بیند. شهردار اصفهان با اشاره به اینکه توسعه روابط اصفهان با طرف‌های مختلف در جهان در طول سال‌های اخیر در دستور کار شهرداری بوده است، افزود: مثلث دوستی ایران، روسیه و صربستان می‌تواند در بستر دیپلماسی شهری نیز تعمیم یابد. نوروزی گفت: بررسی‌های لازم برای تعامل در زمینه‌های مختلف با شهر بلگراد صورت گرفته و حوزه‌های فرهنگی، اقتصادی، گردشگری برای این تعامل مناسب دیده شده است. وی افزود: صربستان در زمینه‌های دانشگاهی، صنعت فولاد و فرهنگ و سینما ظرفیت‌های زیادی دارد؛ حوزه‌هایی که در بسیاری از آنها اصفهان در جهان می‌درخشد.

نوروزی با بیان اینکه بلگراد و اصفهان می‌توانند روی عقد تفاهمنامه با یکدیگر وارد عمل شوند، گفت: پیشنهاد می‌کنم پیگیری این موضوع توسط آقای سفیر انجام و نتایج آن به اصفهان اعلام شود تا پس از آن شهرداری اصفهان نیز بتواند گام‌های بعدی را از مراجع ذیصلاح برای عقد پیمان خواهرخواندگی میان دو شهر بردارد.

وی تصریح کرد: همچنین بنده در مذاکره با رییس دانشگاه اصفهان پیشنهاد ایجاد کرسی‌های زبان فارسی برای صرب‌‌ها را مطرح خواهم کرد تا آنها بتوانند درخصوص فراگیری این زبان آموزش‌های لازم را ببینند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران