شماره امروز: ۵۴۷

| | |

همراه اول در راستای مسوولیت اجتماعی خود، با اهدای هزاران بسته غذایی از زلزله‌زدگان استان کهگیلویه و بویراحمد حمایت کرد.

اعزام تیم یاری رسان و توزیع بسته‌های حمایتی همراه اول  در مناطق زلزله‌زده 

همراه اول در راستای مسوولیت اجتماعی خود، با اهدای هزاران بسته غذایی از زلزله‌زدگان استان کهگیلویه و بویراحمد حمایت کرد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور در راستای مسوولیت اجتماعی خود، محموله حمایتی خود از زلزله زدگان سی‌سخت استان کهگیلویه و بویراحمد را به همراه تیمی متشکل از پرسنل این شرکت روز گذشته به این مناطق ارسال کرد. در این محموله که با هدف حمایت از آسیب دیدگان این حادثه به مناطق زلزله زده ارسال شد، 500 تخته پتو و 3000 بسته مواد غذایی شامل «حبوبات»، «تن ماهی»، 

«رب گوجه فرنگی»، «ماکارانی» و «روغن» وجود داشت.

شرکت ارتباطات سیار ایران با اختصاص بیش از ده میلیارد ریال به این پویش، در کنار جمعیت هلال احمر و نهادهای قانونی مشغول توزیع بسته‌های مذکور در بین هموطنان عزیزمان در مناطق زلزله‌زده است.

این حادثه که خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشت و مصدومیت تعدادی از هموطنان و خسارت به واحدهای مسکونی را سبب شد، در ساعت 22:05 چهارشنبه 29 بهمن ماه سال‌جاری به قدرت 5.6 ریشتر در بخش‌هایی از استان کهگیلویه و بویراحمد روی داد.

تقدیر و تشکر از اقدامات  همراه اول در مناطق زلزله‌زده 

نائب رییس مجلس و چند تن از نمایندگان مردم تهران در بهارستان، از اقدامات حمایتی همراه اول در مناطق زلزله‌زده استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در راستای ایفای نقش مسوولیت اجتماعی خود، ضمن اعزام تیم یاری رسان و توزیع اقلام خوراکی و بسته‌های حمایتی در مناطق زلزله‌زده سی‌سخت استان کهگیلویه و بویراحمد، گزارش عملکردی از اقدامات خود به برخی نمایندگان مجلس حاضر در منطقه ارایه داد. سیدیاسر رایگانی، سخنگوی همراه اول که از روز گذشته (6 اسفندماه) به همراه تیمی به مناطق زلزله‌زده سی‌سخت رفته است، گزارشی از پایداری و وضعیت شبکه همراه اول در این مناطق و اقدامات حمایتی این اپراتور به علی نیکزاد، نائب رییس مجلس، احمد نادری و علی خضریان نمایندگان مردم تهران در بهارستان داد.

علی نیکزاد نیز ضمن استماع گزارش عملکرد فنی و همچنین اقدام حمایتی همراه اول از مردم مناطق زلزله زده، فعالیت‌های اپراتور اول تلفن همراه در زمینه مسوولیت اجتماعی را ارزنده توصیف و از همراه اول بابت مجموع این اقدامات تقدیر و تشکر کرد.

این حادثه غیرمترقبه که خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشت و مصدومیت تعدادی از هموطنان و خسارت به واحدهای مسکونی را سبب شد، در ساعت 22 و پنج دقیقه چهارشنبه 29 بهمن‌ماه سال جاری به قدرت 5.6 ریشتر در بخش‌هایی از استان کهگیلویه و بویراحمد روی داد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران