شماره امروز: ۵۴۷

| | |

سالار عقیلی و فرزاد فرزین در کنسرت آنلاین و رایگان همراه اول می‌خوانند. به‌گزارش اداره‌کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول تلفن همراه کشور به‌مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر و دهه مبارک فجر و در راستای مسوولیت اجتماعی

برگزاری کنسرت بزرگ آنلاین همراه اول در روبیکا و آی‌گپ

سالار عقیلی و فرزاد فرزین در کنسرت آنلاین و رایگان همراه اول می‌خوانند. به‌گزارش اداره‌کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول تلفن همراه کشور به‌مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر و دهه مبارک فجر و در راستای مسوولیت اجتماعی و ایجاد فضای شادی و سرگرمی در روزهای سخت کرونایی، کنسرت آنلاینی با حضور دو هنرمند برجسته موسیقی سنتی و پاپ کشور برگزار می‌کند. در این کنسرت آنلاین که ١۴ و ١۵ بهمن‌ماه به همت همراه اول برگزار می‌شود، سالار عقیلی و فرزاد فرزین هنرنمایی می‌کنند. طبق اعلام، این کنسرت آنلاین از طریق اپلیکیشن‌های «روبیکا» به نشانی https: //go.rubika.ir/mci و «آی‌گپ» به نشانی https: //igap.net/www_mci_ir به‌صورت رایگان پخش می‌شود. سالار عقیلی خواننده برجسته موسیقی سنتی از ساعت ٢١ روز سه‌شنبه ١۴ بهمن و فرزاد فرزین خواننده برجسته موسیقی پاپ از ساعت ٢۱ روز چهارشنبه ١۵ بهمن‌ماه هنرنمایی می‌کنند. سالار عقیلی قطعات متنوعی نظیر «ایران»، «تنها می‌مانم»، «خوشه چین»، «مادر»، «چه بگویم»، «به من بسپار دستت را»، «وطنم‌ای شکوه پابرجا» و «نگار» و فرزاد فرزین نیز قطعات برجسته کارهای خود نظیر «کجا دنبالت بگردم»، «شانزلیزه»، «آینده»، «ماه عسل» و «نفس» را اجرا خواهند کرد .

 اجرای برنامه‌های فرهنگی به مناسبت دهه فجر  در شهر زیرزمینی

  همزمان با فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، ویژه برنامه‌های فرهنگی در ایستگاه‌های منتخب متروی تهران برگزار می‌شود‌.  فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت مترو  ضمن گرامیداشت فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران افزود: به همین مناسبت در ایستگاه‌های منتخب مترو برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری با هدف بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ارتقاء سطح آگاهی و آشنایی بیشتر مسافران با مفاهیم انقلاب برگزار می‌شود. وی افزود: این برنامه‌ها به همت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه و با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) در قالب‌های متنوع فرهنگی و هنری برگزار می‌شود و مسافران مترو می‌توانند در هنگام استفاده از مترو با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی شاهد اجرای این برنامه‌ها باشند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران