شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مدیر ارتباطات سیار مخابرات منطقه گلستان از اجرای فاز ۸ توسعه همراه اول در این استان خبر داد و گفت:

فاز 8   همراه اول در گلستان اجرایی  می‌شود

مدیر ارتباطات سیار مخابرات منطقه گلستان از اجرای فاز ۸ توسعه همراه اول در این استان خبر داد و گفت: همراه اول در سطح کشور و به تبع آن در استان گلستان پروژه بسیار بزرگی را تحت عنوان «فاز هشت» در دستور کار دارد.   علی عرب در گفت‌وگو با فارس در گرگان اظهار کرد: همراه اول در سطح کشور پروژه بسیار بزرگی را تحت عنوان «فاز هشت» در دستور کار دارد. مخابرات استان گلستان نیز خوشبختانه درگیر این پروژه هست.

وی در خصوص وضعیت اینترنت تصریح کرد: با تلاش‌های شبانه‌روزی پرسنل مخابرات استان گلستان اجرای این پروژه با سرعت خوبی در حال اجراست. فعالیت 240 سایت ارتقای تکنولوژی در گلستان: مدیر ارتباطات سیار مخابرات منطقه گلستان ابراز کرد: قریب به ۱۶۰ سایت جدید در قالب یک پروژه در حال راه‌اندازی است که خوشبختانه تاکنون پیشرفت خوبی در این زمینه داشتیم علاوه بر آن بالغ بر ۲۴۰ سایت ارتقای تکنولوژی داریم و سایت‌هایی که «2G» هستند را به «3G» تبدیل کردیم و سایت‌هایی که «3G» هستند به «4G» تبدیل می‌شوند تا مردم از اینترنت پرسرعت بهره‌مند شوند. این پروژه در راستای افزایش کیفیت شبکه و افزایش پوشش شبکه همراه اول و نهایتا ارایه خدمات بهتر به مشترکین اینترنت استان گلستان است.

وی اظهار کرد: تقریبا در تمامی شهرستان‌های گلستان تعدادی سایت جدید و ارتقای تکنولوژی را داریم و خوشبختانه این پروژه یک پروژه بسیار مهم و خوبی است و اتمام این پروژه اتفاقات بسیار خوبی در شبکه خواهد افتاد و پوشش همراه اول بسیار افزایش پیدا خواهد کرد و کیفیت اینترنت در تمام نقاط قوت پیدا می‌کند. بزرگ‌ترین مشکل، ممانعت مردمی است: مدیر ارتباطات سیار مخابرات منطقه گلستان، طرح تملک را گام اساسی در اجرای پروژه‌ها دانست و افزود: در حال حاضر در تمام شهرهای استان گلستان مشترکین همراه اول می‌توانند از اینترنت پرسرعت استفاده کنند در برخی از نقاط مشکلاتی داریم که در شهرستان گرگان قریب به 12 الی 13 نقطه سایت جدید داریم و البته مقداری مشکلات در برخی پروژه‌ها داریم در بخش تملیک نیز متاسفانه مشکل داریم. این پروژه را از ابتدای سال جاری آغاز کردیم و قرار است که تا پایان سال این پروژه به اتمام برسد و تمام سایت‌ها به بهره‌برداری برسد.با توجه به شرایط کرونا که در استان حاکم است در اجرای این پروژه بسیار وقفه ایجاد کرد و مهم‌ترین مشکل ما موضوع ممانعت‌های مردمی است.

ویژه   برنامه‌های همراه اول  در ایام  فاطمیه

هیات‌های مذهبی، می‌توانند برنامه‌های خود به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) را با اینترنت رایگان همراه اول پخش زنده کنند. به گزارش اداره‌کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، هم‌‎زمان با نزدیک شدن به سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، همراه اول و روبیکا خدمات ویژه‌ای را به منظور ترویج شعائر مذهبی و خدمت ‌رسانی به عزاداران فاطمی ارایه می‌کنند. در قالب این پویش که با مشارکت پایگاه اطلاع‌رسانی عقیق برگزار می‌شود، تمام هیات‌ها می‌توانند از امکان پخش زنده مراسم خود در پیام‌رسان روبیکا بهره‌مند شوند. پیش از این، پخش زنده برنامه هیات‌ها در ماه محرم با استقبال چشمگیر عزاداران حسینی روبرو شده بود.  با توجه به محدودیت‌های کرونایی و ضرورت ارایه خدمات آنلاین به محافل مذهبی، همراه اول به تمامی هیات‌هایی که در این پویش مشارکت کنند، ۲۰ گیگ اینترنت رایگان اهدا خواهد کرد. هیات‌ها برای ثبت نام و ارایه مدارک می‌توانند به سامانه panel.aghigh.ir مراجعه کنند.راه‌اندازی هیات سیار «عقیق فاطمی» از دیگر برنامه‌های این پویش است که در آستانه شهادت حضرت زهرا(س) به حرکت درمی‌آید تا عموم مردم در نقاط مختلف شهر تهران بتوانند از این فرصت معنوی بهره‌مند شوند. همچنین ویژه برنامه «باب‌القبله» که در مناسبت‌های مذهبی از پیام‌رسان روبیکا پخش می‌شود، در ایام فاطمیه از کانال عقیق در روبیکا و با حضور مهمانان مذهبی، فرهنگی و هنری به صورت آنلاین پخش خواهد شد. در برنامه «باب القبله» هر شب به قید قرعه، به یک نفر از بینندگان سنگ متبرک حرم امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام اهدا می‌شود.عزاداران فاطمی می‌توانند در این ایام با مراجعه به پیام‌رسان روبیکا به آرشیو بزرگی از محتوای مذهبی، مانند ادعیه، سخنرانی و مداحی با محوریت حضرت‌زهرا(س) دسترسی داشته باشند.

بررسی پروژه‌های نگهداشت و افزایش تولید در غرب کارون

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید از میدان نفتی آزادگان جنوبی بازدید کرد.  به گزارش روابط عمومی شرکت نفت وگاز اروندان، در این برنامه کاری که مدیرعامل و رییس هیات‌مدیره شرکت نفت وگاز اروندان و مدیران عملیاتی این شرکت حضور داشتند، تاسیسات فراورشی در منطقه مورد بازدید قرار گرفت . مهندس فرخ علیخانی معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید سپس در نشست با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکن نفت وگاز اروندان مراحل پیشرفت فیزیکی و جمعی پروژه‌های مرتبط با نگهداشت و تولید صیانتی، تعمیر و تکمیل چاه‌ها در گستره عملیاتی این شرکت را مورد ارزیابی و بررسی قرار داد. در این نشست مهندس جهانگیر پورهنگ مدیرعامل و رییس هیات‌مدیره شرکت نفت وگاز اروندان گزاراشی از اقدامات صورت گرفته ارایه و تصریح کرد: مجموعه متخصصان و کارکنان این شرکت تلاش دارند تا براساس برنامه ابلاغی از سوی شرکت ملی نفت ایران همانند نیمه نخست سال جاری برنامه تولید در نیمه دوم سال را به‌طور کامل محقق نمایند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران