شماره امروز: ۵۴۷

| | |

توییتر در بیانیه جدید خود اعلام کرد نوع جدیدی از حساب‌های کاربری برای ربات‌ها و همچنین حساب کاربری یادبود برای افراد درگذشته را ایجاد می‌کند.

توییتر در بیانیه جدید خود اعلام کرد نوع جدیدی از حساب‌های کاربری برای ربات‌ها و همچنین حساب کاربری یادبود برای افراد درگذشته را ایجاد می‌کند. به گزارش مهر به نقل از رویترز، توییتر تصمیم دارد سال آینده میلادی نوع جدیدی از حساب کاربری برای ربات‌ها ایجاد کند که آنها را به عنوان «اتومات» شناسایی می‌کند. توییتر در بیانیه‌ای درباره اجرای دوباره طرح اعطای تیک آبی در ۲۰۲۱ میلادی، این خبر را اعلام کرد. به گفته این پلتفرم فناوری حساب‌های کاربری رباتیک ارزش‌های زیادی برای این سرویس فراهم می‌کنند اما اگر اتوماتیک بودن آنها مشخص نباشد، کاربران را سردرگم می‌کنند. البته از مدت‌ها قبل محققان اخبار جعلی از توییتر می‌خواستند اطلاعات بیشتری درباره ربات‌ها منتشر کند.

زیرا از این حساب‌های کاربری رباتیک برای افزایش تاثیرگذاری در برخی عملیات‌ها و همچنین افزایش محبوبیت برخی محتوا در توییتر استفاده می‌شد. از ماه مارس ۲۰۲۰ میلادی از توسعه‌دهندگان خواسته شد تا حساب‌های کاربری خودکار را به عنوان ربات شناسایی کنند. با این وجود توییتر در مقابل فشارها برای طراحی برچسبی جهت حساب‌های مذکور خودداری کرده بود. توییتر همچنین اعلام کرد «حساب کاربری یادبود» را در سال ۲۰۲۱ ایجاد می‌کند که مخصوص افراد درگذشته است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران