شماره امروز: ۵۴۷

دیدار فرماندار و دادستان شهرستان مبارکه با مدیرعامل فولاد مبارکه

| | |

حجت‌الاسلام محرابی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مبارکه به همراه اصغر هدایت فرماندار این شهرستان روز یکشنبه 30 شهریورماه در جلسه مشترکی با مهندس عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه،

حجت‌الاسلام محرابی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مبارکه به همراه اصغر هدایت فرماندار این شهرستان روز یکشنبه 30 شهریورماه در جلسه مشترکی با مهندس عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه،  ضمن گفت‌و‌گو و تبادل نظر در خصوص راهکارهای تعامل هرچه بیشتر بین منطقه و صنعت با اهدای یک جلد کلام الله مجید و لوح تقدیر به مدیرعامل فولاد مبارکه از همکاری‌های این صنعت با شهرستان مبارکه تجلیل کردند. در این جلسه که در محل برگزاری جلسات مدیریت شرکت فولاد مبارکه برگزار شد، حجت الاسلام محرابی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مبارکه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس، به حمایت‌های فولاد مبارکه از انجمن حمایت از خانواده‌های زندانیان و مساعدت‌های این شرکت در احداث سوله‌های اشتغال و مهارت آموزی برای زندانیان اشاره کرد و گفت: سازمان زندان‌ها معمولا بخشی از هزینه‌های خود را از محل کمک‌های نهادها و مراکز مردم نهاد تامین می‌کرده است.

وی در ادامه افزود: در سال‌های اخیر با نگاه مثبت مدیریت فولاد مبارکه شاهد کمک‌های قابل توجهی از جانب این شرکت بوده ایم  که از آن جمله می‌توان به تامین هزینه ساخت سوله سه هزار متر مربعی زندان اسدآباد بعنوان یک اردوگاه استانی اشاره کرد.

دادستان شهرستان مبارکه مشارکت در تکمیل پروژه زندان اسدآباد را به عنوان یک اقدام اجتماعی بسیار ارزشمند و با اولویت بالا برشمرد و بهره مندی اقشار آسیب پذیر و دریافت خدمات اشتغالزایی را از جمله دلایل اهمیت تکمیل این طرح استانی  دانست. 

در ادامه این دیدار اصغر هدایت فرماندار شهرستان مبارکه نیز هدف از حضور در شرکت فولاد مبارکه را تشکر و قدردانی از مدیریت فولاد مبارکه به جهت اقدامات صورت گرفته در عرصه مسوولیت‌های اجتماعی برشمرد و ضمن درخواست استمرار حمایت‌های صورت گرفته، بر نقش اینگونه کمک‌ها در کاهش آسیب‌های اجتماعی در خانواده‌ها و مردم منطقه تاکید کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: همواره شاهد مشارکت فولاد مبارکه در خصوص حمایت از زندانیان و اقشار آسیب پذیر بوده ایم  و باید اذعان داشته باشیم که حمایت‌های صورت گرفته در حوزه تکمیل زندان اسدآباد به عنوان یک اردوگاه استانی، تنها بخشی از اقدامات تاثیرگذار و قابل تقدیر این شرکت در این عرصه است.

فرماندار شهرستان مبارکه همچنین به حمایت‌های شرکت فولاد مبارکه از بیمارستان حضرت محمد رسول الله و شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در مقابله با بیماری کرونا اشاره کرد و افزود: خوشبختانه با همکاری مردم شریف شهرستان مبارکه و حمایت‌های بسیار خوب فولاد مبارکه، وضعیت شهرستان مبارکه هیچگاه به محدوده قرمز و بحرانی وارد نشده است که جا دارد به عنوان یک ایرانی مراتب قدردانی خود را به جهت کمک‌های قابل توجه فولاد مبارکه به دانشگاه علوم پزشکی استان و سیستم بهداشت و درمان شهرستان مبارکه ابراز کنم.

بنابر این گزارش در ادامه این دیدار مدیر عامل فولاد مبارکه نیز بر تعهد فولاد مبارکه در عمل به مسوولیت‌های اجتماعی تاکید و خاطرنشان کرد: فولاد مبارکه با افزایش قابل توجه کمک‌ها و حمایت‌های خود به منطقه پیرامونی تلاش کرده است در چارچوب قوانین شرکت و با توجه به بضاعت موجود، سهم کوچکی در جهت رفع مشکلات منطقه‌ای داشته باشد.  عظیمیان تاکید کرد: رویکرد مدیریت فولاد مبارکه در سال‌های اخیر مبتنی بر افزایش و توسعه همکاری‌ها و تعاملات بوده است.

 

چه کسانی نباید ماسک بزنند

عرق ممکن است ماسک را مرطوب سازد و بدین ترتیب تنفس سخت‌تر شده و رشد میکروب‌ها آسان‌تر شود.  افرادی که نمی‌توانند بدون استفاده از کمک ماسک را از صورت‌شان بردارند، شامل نوزادان و کودکان خردسال و همچنین افرادی که دچار سختی تنفس هستند، نباید از ماسک استفاده کنند. 

به نقل از یونیسف، سازمان جهانی بهداشت توصیه می‌کند که کودکان پنج ساله و کوچک‌تر نباید ماسک بزنند.‌اگر شما یا یکی از اعضای خانواده شما دارای بیماری یا معلولیت است که استفاده از ماسک را سخت می‌سازد، درباره بهترین تصمیم با دکتر مشورت کنید.

وقتی تمرین می‌کنید، مکانی را انتخاب کنید که استفاده از ماسک ضروری نیست مانند خانه یا در فضایی که می‌توانید فاصله اجتماعی ایمنی از دیگران داشته باشید (مثلا فضای بیرون). کودکان و یا افراد بالغ نباید در زمان ورزش یا انجام فعالیت‌های جسمانی ماسک بپوشند تا تنفس خود را دچار خطر نسازند. عرق ممکن است ماسک را مرطوب سازد و بدین ترتیب تنفس سخت‌تر شده و رشد میکروب‌ها آسان‌تر شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران