شماره امروز: ۵۴۷

| | |

با اتمام عملیات شبکه‌گذاری داخلی و شروع نصب علمک در 3 روستای باقیمانده، بدره به عنوان سومین شهرستان سبز استان در مصرف انرژی معرفی شد.

بدره سومین شهرستان سبز  در مصرف انرژی استان ایلام

 با اتمام عملیات شبکه‌گذاری داخلی و شروع نصب علمک در 3 روستای باقیمانده، بدره به عنوان سومین شهرستان سبز استان در مصرف انرژی معرفی شد. 

عباس شمس‌اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: با ابلاغ پیمان و شروع عملیات اجرایی نصب علمک در 3 روستای باقیمانده شهرستان بدره شامل موسی، انارهر و جابر، 100 درصد شهرها و روستاهای قابل گازرسانی شهرستان دارای شبکه گاز طبیعی بوده و این شهرستان از نظر مصرف انرژی سومین شهرستان سبز استان است. شهرستان‌های ایوان و مهران نیز با اتمام عملیات گازرسانی در آنها از شهرستان‌های سبز استان می‌باشند که در سال‌های 97 و 98 عملیات اجرایی گازرسانی در آنها به اتمام رسیده است و در زمره شهرستان‌های سبز استان قرار دارند.http: //t.me/TasnimIlam

  افتتاح  پروژه‌های  عمرانی در اصفهان 

عملیات عمرانی یک بخش دیگر از حلقه ترافیکی اصفهان، در منطقه 15 آغاز می‌شود. شهردار اصفهان گفت: عملیات عمرانی یک بخش دیگر از چهارمین حلقه ترافیکی شهر اصفهان فردا در منطقه 15 آغاز می‌شود.  به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، قدرت‌الله نوروزی در ارتباط زنده رادیویی با برنامه «سلام اصفهان» با تبریک عید قربان و غدیر به همشهریان اصفهانی اظهار کرد: از هفته گذشته با تشدید وضعیت کرونا در اصفهان برگزاری ویژه برنامه «هر یکشنبه یک افتتاح» با تغییر رویکرد به سمت افتتاحیه‌هایی رفت که با حال و هوای رسانه‌ای و قالب‌های رسانه‌ای با زحمات اصحاب رسانه انجام می‌شود. برنامه این هفته «هر یکشنبه، یک افتتاح » در منطقه 15 هم به صورت آنلاین خواهد بود.

آغاز سومین پویش ملی «مشق احسان»

ستاد اجرایی فرمان امام برای دانش‌آموزان چند خبر خوش داشت و اعلام کرد که ارسال یک میلیون بسته لوازم‌التحریر ایرانی و اهدای 15هزار تبلت به دانش‌آموزان مناطق محروم و احیای 100 کارگاه تعطیل شده تولید نوشت‌افزار در برنامه این ستاد است.   رییس ستاد اجرایی فرمان امام از آغاز سومین پویش ملی «مشق احسان» و ارسال یک میلیون بسته کیف و نوشت‌افزار ایرانی برای توزیع در مناطق محروم کشورخبر داد. درآستانه بازگشایی مدارس، سومین پویش ملی و سراسری «مشق احسان» باهدف جذب مشارکتهای مردمی و توزیع کیف و لوازم‌التحریر ایرانی درمناطق کم‌برخوردار کشور، توسط بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام آغاز شد.محمد مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان امام دراین مراسم که در مجتمع شهدای انقلاب اسلامی سرچشمه تهران برگزار شد با اشاره به توزیع یک میلیون بسته کیف و نوشت افزار دراین مرحله افزود: ارزش هرکدام ازاین بسته‌ها ۱۵۰ هزار تومان برآورد شده و اعتبار کل محموله ۱۵۰ میلیارد تومان خواهد بود.وی درخصوص نحوه توزیع این بسته‌ها نیزگفت: ۵ هزار گروه جهادی و مردمی همکار ستاد اجرایی فرمان امام در سراسر کشور این بسته‌ها را درمناطق کم‌برخوردار بصورت رایگان توزیع خواهند کرد.مخبر خاطرنشان کرد: تمام اقلام این کیف و نوشت‌افزارها کاملا ایرانی هستند و برای تأمین این اقلام ۱۰۰ کارگاه کوچک تعطیل شده، احیا شدند و ۳۰ کارگاه جدید نیز راه‌اندازی و 2هزار شغل جدید ایجاد شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران