شماره امروز: ۵۴۷

| | |

در اولین ‌همایش مدیران برتر شهر ارتباطی تهران، از مدیر عامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران به عنوان برترین مدیر شهر ارتباطی تهران در حوزه ارتباطات تقدیر شد.

 انتخاب مدیر عامل   مترو  به عنوان مدیر برتر  شهرداری

 در اولین ‌همایش مدیران برتر شهر ارتباطی تهران، از مدیر عامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران به عنوان برترین مدیر شهر ارتباطی تهران در حوزه ارتباطات تقدیر شد. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، اولین همایش مدیران برتر شهر ارتباطی تهران که عصر روزشنبه 24 خرداد ماه 99 باحضور پیروز حناچی شهردار تهران، امینی نایب رییس شورای شهر تهران، محمدجواد حق‌شناس و خانم امانی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران، معاونین و مدیران شهری و اصحاب رسانه برگزار شد.پیروز حناچی، شهردار تهران با اشاره به اهمیت نقش روابط عمومی گفت: روابط عمومی و تاثیر آن بر افکار عمومی از اهمیت بالایی برخوردار است و طبیعتا این مساله کارویژه همه روابط عمومی‌هاست.وی با اشاره به تبعات عدم توجه به افکار عمومی در روابط عمومی‌ها خاطرنشان کرد: یکی از وظایف ما در شهرداری تهران تبیین سیاست‌هایی است که در خانواده شهرداری اجرایی می‌شود.قطعا اداره کردن شهر با مردم نتایج بهتر و هزینه کمتری دارد.در این همایش نتیجه عملکرد ۱۱۶ مدیر ارتباطی شهرداری تهران در سال 98 پایش شده بود اعلام گردید و فرنوش نوبخت مدیر عامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه به عنوان برترین مدیر شهر ارتباطی تهران انتخاب و توسط شهردار تهران موفق به دریافت تندیس زرین و عنوان افتخارآمیز بهترین روابط عمومی شرکت‌های زیرمجموعه شهرداری تهران شد.در این لوح آمده امروزه ارتباطات اثر بخش با مخاطبین به عنوان یکی از ارکان کلیدی سازمان‌های پیشتاز و نو آور، بیش از گذشته مورد توجه است. تلاش برای تحقق ایده شهر ارتباطی، به معنای شهری که در آن گفت‌وگو بین ذینفعان با شفافیت، اثر بخشی و سهولت در جریان می‌باشد به عنوان چشم‌انداز فعالیت‌های شهرداری در این حوزه دارای اهمیت است.

افزایش بیماران جوان  مبتلا به کرونا نگران‌کننده است

دکتر قاسم جان‌بابایی، معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت:  افزایش شمار مبتلایان زیر ۵۰ سال نشان از عفونت بالای کووید ۱۹ است که همه مردم باید رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و بهداشت فردی و اجتماعی را جدی بگیرند. اگر مردم توصیه‌ها و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند، بیماری کرونا ویروس کاهش می‌یابد، ولی درغیر این صورت شاهد اوج‌گیری بیماری در کشور خواهیم بود. در مدیریت بحران این بیماری در کشور همه تلاش‌ها به کار گرفته شد تا مردم و معیشت آنان کمترین آسیب را ببیند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران