شماره امروز: ۵۴۷

| | |

به پاس خدمات گروه صنعتی ایران‌خودرو در مقابله با ویروس کرونا و تلاش برای ایجاد محیط کاری امن برای کارکنان، لوح تقدیری از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت بهداشت، به مدیرعامل این خودروساز اعطا شد.

به پاس خدمات گروه صنعتی ایران‌خودرو در مقابله با ویروس کرونا و تلاش برای ایجاد محیط کاری امن برای کارکنان، لوح تقدیری از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت بهداشت، به مدیرعامل این خودروساز اعطا شد. این اقدام در راستای حمایت‌های ایران‌خودرو از شبکه بهداشت کشور به وسیله تولید ماسک بهداشتی، دستکش، ست گان و... و نیز توزیع آنها در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و دانشگاهی کشور و همچنین اقدامات این خودروساز در جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در این شرکت صورت گرفت.

ایران‌خودرو از بهمن‌ماه سال گذشته با شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا در کشور، با هدف حفظ جان و سلامت کارکنان خود، اقدامات پیشگیرانه بسیاری انجام داده است،  به‌طوری که به گفته حاتم شاکرمی، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این شرکت در رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و حس مسوولیت اجتماعی در اولویت قرار دادن سلامت نیروی کار، الگویی برای بخش‌های تولید و صنعت در کشور بوده و به همین دلیل شایسته دریافت تقدیرنامه از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت بهداشت است. در این تقدیرنامه که به امضای معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاون بهداشت وزیر بهداشت رسیده تاکید شده است که مدیریت و مجاهدت تلاشگران عرصه کار و تولید با هدف استمرار گردش چرخ‌های اقتصادی در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با عنوان جهش تولید نام‌گذاری شده است، از جایگاهی ویژه برخوردار است و در این رابطه حفظ سلامت کارگران عزیز به عنوان بزرگ‌ترین سرمایه هر بنگاه اقتصادی و عامل اصلی گرداننده چرخ تولید برای عبور از شرایط کنونی از ارزشمندترین اقداماتی است که مدیران بنگاه‌های اقتصادی باید به آن اهتمام ورزند.

توقیع‌کنندگان این تقدیرنامه از کوشش‌ها و مساعی فرشاد مقیمی و همکاران حوزه ایمنی و بهداشت کار ایران‌خودرو در رعایت نظام‌های پیشگیری و مراقبت شغلی تشکر و قدردانی و اظهار امیدواری کرده‌اند در پرتو عنایات خداوند متعال و در سایه همدلی و هم‌افزایی این برهه سخت نیز با موفقیت و سربلندی پشت‌سر گذاشته شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران