شماره امروز: ۵۴۷

| | |

برای اولین‌بار و به مناسبت هفته کار و کارگر اولین گفت‌وگوی ویدئو کنفرانسی غلامرضا سلیمانی مدیرعامل هلدینگ صدرتامین با نمایندگان کارگری شرکت‌های زیر مجموعه،

برای اولین‌بار و به مناسبت هفته کار و کارگر اولین گفت‌وگوی ویدئو کنفرانسی غلامرضا سلیمانی مدیرعامل هلدینگ صدرتامین با نمایندگان کارگری شرکت‌های زیر مجموعه، سه شنبه نهم اردیبهشت ماه در سالن جلسات دفتر مدیرعامل شرکت برگزار شد. در این نشست که تنی چند از نمایندگان کارگری بخش‌های مختلف شرکت حضور داشتند، نماینده کارگری ذوب آهن اصفهان ضمن تشکر از منصور یزدی‌زاده مدیرعامل شرکت که همواره حامی کارگران است و با حضور در بخش‌های مختلف خط تولید کارخانه روحیه مضاعفی به کارگران می‌دهد، گفت: بزرگ‌ترین مشکل فعلی ذوب‌آهن اصفهان و دغدغه کارکنان، نبود مواد اولیه پایدار به ویژه سنگ آهن است که سبب شده متاسفانه این شرکت تولید کامل نداشته باشد.

مدیرعامل هلدینگ صدر تامین نیز ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان و هفته کار و کارگرگفت: زحمت اصلی تولید و خلق ارزش افزوده به پشتوانه زحمات کارگران است. اگر امروز کشور ایران در حوزه‌های مختلف دفاعی، علمی و... دستاوردهای ارزشمندی را کسب کرده، این مهم از ثمره تلاش و کوشش قشرزحمتکش کارگران محقق شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران