شماره امروز: ۵۴۷

| | |

برخی کاربران واتس‌اپ در هند می‌توانند به وسیله این اپلیکیشن غذا بخرند. این سرویس به‌طور آزمایشی برای برخی کاربران عرضه شده است.

برخی کاربران واتس‌اپ در هند می‌توانند به وسیله این اپلیکیشن غذا بخرند. این سرویس به‌طور آزمایشی برای برخی کاربران عرضه شده است. به گزارش مهر به نقل از ایندیپندنت، سرویس جدیدی در واتس‌اپ راه‌اندازی شده که به کاربران اجازه می‌دهد از طریق این اپلیکیشن غذا بخرند. پس از همکاری فیس‌بوک و اپراتور هندی «Reliance Jio Platforms» سرویسJioMArt عرضه شده و در حال حاضر به‌طور آزمایشی برای گروه‌هایی از کاربران در هند ارایه می‌شود. کاربران واتس‌اپ در برخی مناطق بمبئی می‌توانند با افزودن شماره تماسJioMart به فهرست واتس‌اپ خود از این سرویس سفارش غذا استفاده کنند و سفارش خود را در لینکی برای خرید آنلاین از یکی از مغازه‌های محلی ثبت کنند. همکاری میان این دو شرکت در حالی اعلام شده که چندی قبل فیس‌بوک ۵.۷ میلیارد دلار در

 Jio Platforms سرمایه‌گذاری کرد و به سهامدار اقلیت آن تبدیل شد. از سوی دیگر با توجه به قرنطینه ناشی از شیوع ویروس کرونا، سفارش آنلاین غذا محبوبیت زیادی یافته است. هند بزرگ‌ترین بازار برای واتس‌اپ به حساب می‌آید. بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه واتس‌اپ در هند هستند. هنوز مشخص نیست واتس‌اپ این سرویس را در کشورهای دیگر عرضه می‌کند یا خیر.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران