شماره امروز: ۵۴۷

| | |

شبکه اجتماعی توییتر قابلیت جدیدی را به پلت‌فرم خود افزوده تا کاربران بتوانند پاسخ سایر افراد به توییت‌ها را پنهان کنند.

شبکه اجتماعی توییتر قابلیت جدیدی را به پلت‌فرم خود افزوده تا کاربران بتوانند پاسخ سایر افراد به توییت‌ها را پنهان کنند.

به گزارش ایسنا، توییتر که بدون شک یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در سراسر جهان به شمار می‌رود، به تازگی قابلیت جدیدی را معرفی و برای کاربران برخی از کشورها فعال کرده است که به کاربران امکان پنهان و مخفی کردن ریپلای سایر کاربران به توییت‌های منتشرشده در پلتفرم این شبکه اجتماعی را فراهم خواهد کرد.

توییتر اوایل سال جاری میلادی بود که اعلام کرد تست و آزمایش‌هایی را برای فعال‌سازی این قابلیت جدید شروع کرده است و حالا به نظر می‌رسد این مرحله آزمایشی به اتمام رسیده و توییتر از پنج شنبه گذشته، ۲۱ نوامبر ۲۰۱۹، این امکان جدید را برای کاربران فعال در ایالات متحده امریکا، کانادا و ژاپن فعال‌سازی کرده است.

نحوه انجام کار این قابلیت بدین صورت است که کاربران قادر خواهند بود پاسخ (reply) سایر افراد به توییت‌ها را که تمایلی به نمایش آنها ندارند، از معرض دید خارج کرده و مخفی کنند. این بدان معناست که پاسخ‌های پنهان‌شده در زیر پست‌های به‌اشتراک‌گذاشته‌شده افراد، به‌طور مستقیم قابل مشاهده برای کاربران نخواهد بود اما در صورتی که کاربران تمایلی برای مشاهده و دنبال کردن این پاس‌‌ها داشته باشند، می‌توانند آنها را در بخش اختصاصیreply‌ها مشاهده کنند.

برای فعالسازی این قابلیت، کاربران تنها کافیست روی آیکون پیکان در گوشه بالا سمت راست توییتر کلیک کنند تا در پنجره باز شده، قابلیت «پنهان‌کردن پاسخ‌ها» را انتخاب کنند. همچنین پاسخ‌ها هر زمانی که کاربر بخواهد، قابلیت درآمدن از حالت مخفی‌سازی را دارند. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار رسمی و همگانی این قابلیت برای عموم کاربران در تمامی کشورهای جهان منتشر نشده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران