شماره امروز: ۵۴۷

| | |

سخنگوی اتحادیه کسب‌وکارهای اینترنتی در افتتاحیه این مراسم خبر از ایجاد شورای حل اختلاف کسب‌وکارهای مجازی با کمک قوه قضاییه داد.

سخنگوی اتحادیه کسب‌وکارهای اینترنتی در افتتاحیه این مراسم خبر از ایجاد شورای حل اختلاف کسب‌وکارهای مجازی با کمک قوه قضاییه داد. به گزارش دیجیاتو، رضا الفت‌نسب با اشاره به جنگی که همچنان بین کسب‌وکارهای مدرن و بخش سنتی وجود دارد، تاکید کرد که آنها نهایت تلاش خود را در اتحادیه کرده‌اند که تا حدی آتش این جنگ را خاموش کنند.

او می‌گوید با کمک و رایزنی‌های قوه قضاییه قصد دارند به زودی شورای حل اختلاف کسب‌وکارهای اینترنتی (مجازی) را راه‌اندازی کنند: «شعبه شورای حل اختلاف کسب‌وکارهای مجازی را در اتحادیه راه‌اندازی می‌کنیم. اگر مشکلات و شکایاتی باشد تا سقف 20 میلیون تومان و دیگر مشکلات اکوسیستم را در آن حل و فصل می‌کنیم. می‌خواهیم فعالین استارت‌آپی کشور که قطب اقتصادی جدید ایران شده‌اند، با اطمینان خاطر کار خود را

 ادامه دهند.»

الفت‌نسب ضمن ابراز تاسف نسبت به اظهار نظر برخی دولتمردان و اشاره به صحبت‌هایی نقل‌قول‌شده مبنی بر اینکه «مردم خریدهای اساسی خود را اینترنتی انجام ندهند» تاکید کرد که این عبارات روی تجارت الکترونیک کشور تاثیر منفی خواهد داشت.

سخنگوی اتحادیه کسب‌وکارهای اینترنتی همچنین درباره دستورالعملی که توسط سازمان فناوری اطلاعات برای فعالیت تاکسی‌های اینتترنتی منتشر شده گفت: «دوستان سازمان فناوری اطلاعات دستورالعمل ارایه داده‌اند که خواهش می‌کنم این آیین‌نامه را بخوانید و آن را نقد کنید. پرداخت هزینه به شهرداری برای فعالیت در هر شهر هنوز برای این اکوسیستم زود است.»

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران