شماره امروز: ۵۴۷

| | |

ورج|موتورلا یک موبایل اندروید ارزان قیمت عرضه کرده که قابلیت فیلمبرداری ویدئو با کیفیت بالا را دارد.

ورج|موتورلا یک موبایل اندروید ارزان قیمت عرضه کرده که قابلیت فیلمبرداری ویدئو با کیفیت بالا را دارد. در این موبایل از الگوریتم‌های نرم افزاری استفاده شده تا میزان لرزش در فیلمبرداری کم شود.

 شرکت موتورلا سال گذشته سری موبایل‌های ارزان‌قیمت «وان» را به بازار معرفی و روز گذشته نیز آخرین مدل آن را رونمایی کرد.

این دستگاه Motorola One Action نام دارد و همانطور که نامش نشان می‌دهد قابلیت تصویربرداری ویدئو با کیفیت دوربین‌های قدرتمند را دارد.Action  در نام این دستگاه به سومین دوربین پشتی دستگاه اشاره دارد. این یک دوربین مخصوص فیلمبرداری اولترا واید با میدان دید ۱۱۷ درجه است که هدف از طراحی آن ثبت ویدئوهایی مانند GoPro است.

 موتورلا در این میان ترفندهایی به کاربرده تا Action با دوربین‌های فیلمبرداری مخصوص موبایل متمایز شود. در همین راستا نخستین نکته متمایز لنز آن است. موتورلا بطور فیزیکی حسگر دوربین را چرخانده است. به عبارت دیگر هنگامی که کاربر موبایل را بطور عمودی نگه داشته، فریم دوربین ویدئو را بطور افقی ثبت می‌کند (وبالعکس) . این تغییری کوچک اما هوشمندانه است.علاوه بر آن موتورلا با استفاده از الگوریتم‌های نرم افزاری مختلف ویژگی تثبیت افزوده ویدئو را ارایه کرده تا از میزان لرزش هنگام فیلمبرداری بکاهد. بقیه مشخصات موبایل  One Action با ویژگی‌های یک موبایل ارزان قیمت اندروید مطابقت دارد و عبارت است از نمایشگر ۶.۳ اینچی FHD+ که یک دارای یک بریدگی است. دوربین جلویی این دستگاه ۱۲ مگاپیکسلی است. دوربین‌های پشتی این موبایل نیز معمولی هستند .

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران