شماره امروز: ۵۴۷

| | |

ورج| ادوب قصد دارد تا قبل از پایان سال جاری میلادی سه نرم افزار جدید عرضه کند که مبتنی بر تازه‌ترین دستاوردهای عرصه واقعیت افزوده هستند.

ورج| ادوب قصد دارد تا قبل از پایان سال جاری میلادی سه نرم افزار جدید عرضه کند که مبتنی بر تازه‌ترین دستاوردهای عرصه واقعیت افزوده هستند.

ادوب قصد دارد تا قبل از پایان سال جاری میلادی سه نرم افزار جدید عرضه کند که مبتنی بر تازه‌ترین دستاوردهای عرصه واقعیت افزوده هستند. این نرم‌افزارها از امکانات متعددی برای پیوند دادن امکانات و اجزای زندگی واقعی با شاخص‌ها و امکانات زندگی دیجیتال برخوردار هستند و با ترکیب این دو قابلیت‌های تازه‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

ادوب می‌گوید تلاش شده این نرم‌افزارها هم با گوشی‌های هوشمند و هم با رایانه‌های رومیزی بطور کامل سازگاری داشته باشند و کاربران بتوانند هر زمان که اراده کردند از نسخه رومیزی به نسخه موبایلی و بالعکس مهاجرت کنند.

این نرم‌افزارها که آئرو، فرسکو و فوتوشاپ ‌ای‌پد نام دارند از خدمات کلود نیز بهره‌مند هستند. ادوب روی تولید یک نمایشگر ویژه به نام گلاسوینگ نیز سرمایه‌گذاری کرده که دسترسی به تمامی برنامه‌های ادوب را تسهیل کرده و اجرای لایه‌های فوتوشاپ یا افتر افکت را از طریق فناوری واقعیت مجازی و قبل از نهایی شدن ممکن می‌کند تا طراح از قبل دریابد کار نهایی چه وضعیتی خواهد داشت.

زمان دقیق عرضه این برنامه‌ها و هزینه استفاده از آنها هنوز مشخص نشده است. گفته می‌شود در برنامه‌های یادشده از فناوری هوش مصنوعی ادوب موسوم به Sensei هم استفاده شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران