شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 148501 | |

دیجیتال‌ترندز | متخصصان امنیتی شرکت مک‌آفی می‌گویند هکرها یک کیت خودکار عرضه کرده‌اند که به کاربران عادی امکان می‌دهد تا به سادگی حملات فیشینگ خطرناکی را علیه کاربران سایت آمازون انجام دهند.

دیجیتال‌ترندز |  متخصصان امنیتی شرکت مک‌آفی می‌گویند هکرها یک کیت خودکار عرضه کرده‌اند که به کاربران عادی امکان می‌دهد تا به سادگی حملات فیشینگ خطرناکی را علیه کاربران سایت آمازون انجام دهند.

متخصصان امنیتی شرکت مک‌آفی می‌گویند هکرها یک کیت خودکار عرضه کرده‌اند که به کاربران عادی امکان می‌دهد تا به سادگی حملات فیشینگ خطرناکی را علیه کاربران سایت آمازون انجام دهند. این حملات در آستانه پرایم دی شرکت امازون صورت می‌گیرد که هفته آینده برگزار می‌شود و طی آن آمازون به خریداران محصولاتش تخفیفات ویژه می‌دهد. مک آفی اولین‌بار در ماه نوامبر از وجود کیت حمله فیشینگ موسوم به 16Shop  باخبر شد. در ابتدا از این کیت برای طراحی و انتشار ایمیل‌های قلابی و جعلی استفاده می‌شد. هکرها ادعا می‌کردند ایمیل‌های یادشده از طرف شرکت اپل ارسال شده است و از این طریق تلاش می‌کردند اطلاعات حساب‌های کاربری این شرکت را سرقت کنند.

 اما از ماه می ‌کیت 16Shop  برای هدف قراردادن کاربران سایت آمازون به کار رفت. نسخه جدید این کیت به هکرها امکان می‌دهد تا صفحات لاگین شبیه به سایت امازون درست کنند و اسامی کاربری و کلمات عبور افراد را سرقت کنند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران