شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 147762 | |

پی‌سی ورلد| به نظر می‌رسد که اپلیکیشن پیام‌رسان اندروید مسنجر نیز به زودی افکت‌های واقعیت افزوده همچون اسنپ چت را دریافت می‌کند.

پی‌سی ورلد| به نظر می‌رسد که اپلیکیشن پیام‌رسان اندروید مسنجر نیز به زودی افکت‌های واقعیت افزوده همچون اسنپ چت را دریافت می‌کند.

با توجه به استقبال قابل توجه کاربران از افکت‌های واقعیت افزوده در اپلیکیشن‌هایی نظیر اینستاگرام و اسنپ‌چت، به نظر می‌رسد که پیام‌رسان‌های دیگر همچون اندروید مسنجر   نیز قصد دارد این افکت‌های محبوب و پرطرفدار را به پلتفرم خود بیاورد تا نظر و توجه خیل عظیمی از کاربرانش را به سمت و سوی خود جذب کند.

البته به گفته منابع آگاه تعداد این افکت‌ها در حال حاضر تنها پنج مورد است و کاربران قادر خواهند بود در عکس‌های سلفی با دوربین جلو از این قابلیت جدید بهره‌مند شوند. افکت‌های مبتنی بر فناوری واقعیت افزوده هم‌اکنون در مرحله آزمایشی قرار دارد و قرار است به زودی برای استفاده کاربران این پیام‌رسان عرضه و قابل دسترسی قرار بگیرد. بسیاری از کارشناسان و متخصصان فعال در حوزه فناوری بر این باورند با توجه به آنکه افکت‌های مبتنی بر فناوری واقعیت افزوده که برای نخستین‌بار در اپلیکیشن اسنپ‌چت مورد استفاده کاربران قرار گرفت، از محبوبیت و استقبال بی‌نظیری از سوی کاربران در فضای مجازی برخوردار شده است، انتظار می‌رود که در تمامی اپلیکیشن‌های پیام‌رسان مورد استفاده قرار بگیرد. بنابراین به نظر می‌رسد که در ماه‌های آتی شاهد عرضه این افکت‌های محبوب در اپلیکیشن‌های مختلف باشیم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران