شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 141015 | |

ورج| مایکروسافت به تازگی قابلیت جدیدی را به نسخه اندرویدی مرورگر اینترنتی مایکروسافت اج افزوده است

ورج| مایکروسافت به تازگی قابلیت جدیدی را به نسخه اندرویدی مرورگر اینترنتی مایکروسافت اج افزوده است تا کاربران بتوانند بدون نیاز به تسلط به زبان‌های خارجه، وب سایت‌های خارجی را مطالعه و مشاهده کنند.

این روزها که جدال میان مرورگرهای اینترنتی از هر زمان دیگری بیشتر و پررنگ‌تر شده است، مایکروسافت به عنوان شرکت توسعه‌دهنده مرورگر اینترنتی مایکروسافت اج (Microsoft Edge) به تازگی اعلام کرده است که قابلیت جدیدی را به پلتفرم نسخه اندرویدی آن افزوده است تا به کاربران این امکان را بدهد که از وب سایت‌های خارجی که به صورت کامل در آن از زبان‌های خارجی که به آنها تسلط ندارند، نوشته شده و به تحریر درآمده است، نیز بتوانند بهره مند شوند.

شرکت مایکروسافت با اعلام این قابلیت جدید عنوان کرده است که تجربه لذت‌بخش‌تری را برای کاربران مرورگر اینترنتی مایکروسافت اج به ارمغان خواهد آورد و آنها قادر خواهند بود به هنگام مشاهده وب‌سایت‌های خارجی، به صورت همزمان از ترجمه آن بهره مند شوند و بدین‌ترتیب اطلاعات موردنظر خود را به دست آورند.

نسخه موبایل مرورگر مایکروسافت اج در اواخر سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی بود که منتشر شد و قابلیت و ویژگی‌های جدیدی را برای استفاده بهتر و بیشتر کاربران ارایه می‌داد. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های آن به‌طور قطع همگام‌سازی رایانه ویندوزی و موبایل کاربران بود و این بدان معناست که کاربران می‌توانند ادامه وب‌گردی‌های خود را روی رایانه یا بالعکس انجام دهند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران