شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 139311 | |

فون‌آرنا| تحلیلگر ارشد شرکت جی‌پی‌مورگان برآورد کرده است که اپل باید برای نجات خود شرکت نتفلیکس را خریداری کند.

فون‌آرنا| تحلیلگر ارشد شرکت جی‌پی‌مورگان برآورد کرده است که اپل باید برای نجات خود شرکت نتفلیکس را خریداری کند.

شرکت جی پی مورگان که یکی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین شرکت‌های خدمات مالی و بانکداری در ایالات متحده امریکا به شمار می‌رود، به تازگی در توصیه‌ای جالب اعلام کرده است که اپل باید برای نجات خود نتفلیکس به عنوان بزرگ‌ترین پلتفرم پخش آنلاین فیلم و سریال را خریداری کند و این معامله دست کم ۱۸۹ میلیارد دلار هزینه در بر خواهد داشت.

سامیک چاترجیف، یکی از تحلیلگران ارشد جی‌پی‌مورگان معتقد است که اپل باید برای آنکه بتواند رهبری بازارهای جهانی محتوای آنلاین را در دست بگیرد، سهام نتفلیکس را خریداری کند.

نتفلیکس هم‌اکنون بزرگ‌ترین پلت‌فرم سرگرمی و تولید محتوای آنلاین در جهان است که طبق نظر تحلیلگر جی پی مورگان، باید توسط اپل خریداری شود. این معامله حدود ۱۸۹ میلیارد دلار تخمین زده شده است که به گفته وی، اپل باید برای در دست گرفتن محتوای آنلاین آن را خریداری کرده و تصاحب کند.

کارشناسان و تحلیلگران بسیاری نیز گفته‌های تحلیلگر جی‌پی مورگان را تأیید کرده و بر این باورند که اپل می‌تواند به بزرگ‌ترین غول تکنولوژی محتوای آنلاین در جهان تبدیل شود و باید در این راستا استراتژی‌های خوبی را در پیش بگیرد تا صنعت استریم آنلاین را در اختیار بگیرد.

با اینکه اپل نیز در این صنعت موفقیت‌های چشمگیری داشته است، اما نمی‌توان گفت که بزرگ‌ترین و موفق‌ترین شرکت در این حوزه به شمار می‌رود بنابراین باید به دورنمای بزرگ‌تر و بهتری برای رهبری بر صنعت استریم در جهان بنگرد و به افق‌های دورتری بیندیشد تا بتواند به دستاورد و موفقیت‌های بیشتری دست یابد.

به گفته وی، هم‌اکنون زمان خوبی برای خریداری سهام نتفلیکس و تصاحب آن به شمار می‌رود چراکه با توجه به تشدید و افزایش اعتراضات خیل عظیمی از مشترکان این سرویس در خصوص افزایش قیمت برخی از سرویس‌ها و خدمات نتفلیکس برای تماشای آنلاین فیلم و سریال، هم‌اکنون زمان خوبی برای اپل است تا بتواند نتفلیکس را تصاحب کند و مالکیت آن را در اختیار بگیرد.

این روزها که اینترنت و سرویس‌های مبتنی بر آن تمام بخش‌های مختلف زندگی ما را در برگرفته است، خیل عظیمی از کاربران حتی فیلم و سریال‌های موردعلاقه خود را نیز از طریق شبکه‌های استریم و پخش آنلاین و اینترنتی مشاهده و تماشا می‌کنند.

تماشای فیلم از طریق این شبکه‌های اینترنتی بدین صورت است که کاربران با پرداخت مبلغی پول و شارژ ماهانه بسته‌های اینترنتی، قادر خواهند بود تمامی فیلم و سریال‌های موجود در این شبکه‌ها را مشاهده و تماشا کنند.

نتفلیکس بدون شک یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین شبکه‌های آنلاین برای پخش آنلاین فیلم و سریال محسوب می‌شود و حالا با اختصاص بیش از ۱۵ درصد از پهنای باند اینترنت در جهان، معلوم شد که محبوبیت و کاربرد آن توسط کاربران جهانی چقدر زیاد است.

نتفلیکس در سال‌های اخیر رشد و شکوفایی بسیار خوبی را تجربه کرده است و توانسته به عملکرد موفقیت‌آمیزی در به اشتراک‌گذاری ویدئو در جهان دست یابد.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران