شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 138587 | |

گجت نیوز| یک چاپگر حرارتی پرتابل موسوم به «مموبرد» قادر است همه‌چیز را بدون استفاده از جوهر روی کاغذ چاپ کند. ما در یک دنیای دیجیتال زندگی می‌کنیم

گجت نیوز| یک چاپگر حرارتی پرتابل موسوم به «مموبرد» قادر است همه‌چیز را بدون استفاده از جوهر  روی کاغذ چاپ کند. ما در یک دنیای دیجیتال زندگی می‌کنیم که نیاز به کاغذ روز به روز در آن کمتر می‌شود. بطوری که یادآوری زمانی که نامه‌ها به صورت فیزیکی ارسال می‌شدند و فرستادن پیغام و دریافت پاسخ به جای چند ثانیه چند روز طول می‌کشید سخت شده است. اما همه اینها پیش از انقلاب اینترنت یک واقعیت بود.

این انقلاب تکنولوژیکی یک پیشرفت عمده در مقیاس بزرگ بوده است. شرکت‌ها، دوستان و خانواده می‌توانند سریع‌تر ارتباط برقرار کنند و میزان اطلاعاتی که فرد می‌تواند در طول روز ارسال و دریافت کند بطور قابل توجهی افزایش یافته است. اما هنوز هم کاغذ جایگاه خاصی در زندگی ما دارد و در طول روز استفاده‌های زیادی از آن می‌شود و نمی‌توان نقش آن را در زندگی روزمره انکار کرد چرا که در بسیاری از لحظات نیاز مبرمی به آن پیدا می‌کنیم. پرینتر حرارتی “مموبرد “ شکاف میان یادداشت‌های کاغذی و دنیای مدرن را بدون هدر دادن کاغذ و جوهر پر کرده است و قادر است هر طرح و نوشته‌ای را بدون استفاده از جوهر  روی کاغذ چاپ کند.

این چاپگر در حال حاضر با ۲۵ درصد تخفیف با قیمت ۵۹.۹۹ دلار در دسترس است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران