شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 137412 | |

به نظر می‌رسد که اینستاگرام قصد دارد قابلیت جدیدی را به نسخه‌ای او اس این شبکه اجتماعی اضافه کند تا کاربران بتوانند به صورت همزمان در چند حساب کاربری خود یک پست را منتشر کنند.

به نظر می‌رسد که اینستاگرام قصد دارد قابلیت جدیدی را به نسخه‌ای او اس این شبکه اجتماعی اضافه کند تا کاربران بتوانند به صورت همزمان در چند حساب کاربری خود یک پست را منتشر کنند.

به گزارش ایسنا، شبکه‌های اجتماعی در چند سال اخیر، هر یک به منظور جلب رضایت کاربران خود و افزایش محبوبیت و استفاده توسط کاربران، گاهی قابلیت‌ها و امکانات جدیدی را اضافه و ارایه می‌کنند.

بر اساس گزارش وب سایت the verge، اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی، حالا این‌بار به نظر می‌رسد که تصمیم گرفته قابلیت جدیدی را به نسخه‌ای او اس (iOS) خود بیفزاید تا به کاربران آیفون این امکان را بدهد پست موردنظر خود را در چند حساب کاربری خود به صورت همزمان به اشتراک بگذارند. تاکنون چنین قابلیتی برای کاربران اینستاگرام وجود نداشت و آنها باید به صورت جداگانه در حساب‌های کاربری خود پست موردنظر خود را ارسال و منتشر کنند.

هنوز اطلاعات و جزییات دقیق‌تری از انتشار این قابلیت برای کاربران اندرویدی در دست نیست و اینستاگرام نیز به صورت رسمی افزودن چنین قابلیتی را تایید و اعلام نکرده است و تنها تصویر و اسکرین شاتی از این قابلیت و امکان جدید روی پلتفرم اینستاگرام توسط برخی از کاربران اینستاگرامی در فضای مجازی منتشر شده که حاکی از آن است که احتمالا این شبکه اجتماعی معروف درصدد افزودن این امکان در آینده‌ای نزدیک به نسخه‌ای او اس خود است. اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در میان کاربران فضای مجازی به شمار می‌رود که در این میان، نسل جوان و نوجوان از آن استقبال بیشتری نسبت به سایر رده‌های سنی کرده‌اند.

این شبکه اجتماعی که یکی از بزرگ‌ترین زیرمجموعه‌های فیس بوک به شمار می‌رود، در ماه سپتامبر سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی به رکوردی بی‌سابقه در میان شبکه‌های اجتماعی دست یافت و آن هم جای دادن بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه بود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران