شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 136931 | |

شرکت امریکایی “Sarcos Robotics “ اخیرا یک اسکلت پوشیدنی توسعه داده که کاربران توسط آن می‌توانند به سرعت صدها پوند مواد را برداشته و بلند کنند.

گیزمگ |

شرکت امریکایی “Sarcos Robotics “ اخیرا یک اسکلت پوشیدنی توسعه داده که کاربران توسط آن می‌توانند به سرعت صدها پوند مواد را برداشته و بلند کنند.

این شرکت به لطف فناوری پیشرفته موفق به توسعه این اسکلت پوشیدنی مقاوم شده است. اسکلت پوشیدنی مذکور تمام بدن را می‌پوشاند و درون آن باتری تعبیه شده است. بنابر برنامه‌ریزی‌ها این اسکلت اوایل سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد. پس از سال‌ها تلاش اکنون شرکت، “Sarcos “  موفق به توسعه این اسکلت که “Guardian XO Max “ نام دارد، شده است. این اسکلت پوشیدنی می‌تواند باهر بار شارژ، تا هشت ساعت کار کند. باتری‌های این اسکلت مجهز به رابط‌های “اتصال گرم “ هستند. این به آن معنا است که باتری‌های خالی را می‌توان با باتری‌های جدید جایگزین کرد.

تقریبا تمامی وسایلی که دارای حافظه فلش هستند، برای ارتباط با کامپیوتر از رابط‌های اتصال گرم استفاده می‌کنند. اتصال گرم به این معناست که کاربر می‌تواند وسیله دارای حافظه فلش را در هنگام روشن بودن کامپیوتر به آن متصل کند. بنابراین برای متصل کردن این وسایل به کامپیوتر نیاز نیست کامپیوتر را خاموش کرد و سپس آنها را به کامپیوتر متصل نمود.

«بن ولف» مدیرعامل شرکت Sarcos Robotics گفت: ما با نوآوری‌هایمان در بهینه‌سازی مصرف انرژی، توانسته‌ایم کاری را انجام دهیم که هیچ شرکت رباتیک دیگری در دنیا قادر به انجام چنین کاری نبوده است. با پوشیدن Guardian XO Max کاربر می‌تواند اجسامی حدود ۱۰۰ پوند (۴۵ کیلوگرم) را بلند کرده و احساس کند که یک جسم ۵ پوندی (۲.۲ کیلوگرم) را برداشته است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران