شماره امروز: ۵۴۷

| | |

اندروید پلیس| منابع خبری از تولید نمایشگر هوشمند توسط فیس بوک خبر داده و می‌گویند این نمایشگر این هفته در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

اندروید پلیس| منابع خبری از تولید نمایشگر هوشمند توسط فیس بوک خبر داده  و می‌گویند این نمایشگر این هفته در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

 منابع خبری از تولید نمایشگر هوشمند توسط فیس بوک خبر داده‌اند و می‌گویند این نمایشگر این هفته در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

این نمایشگر هوشمند از برخی امکانات بلندگوی صوتی هوشمند آمازون اکو و همین طور نمایشگرهای هوشمند لمسی ساخته شده توسط شرکت‌های رقیب برخوردار است. این نمایشگر از فناوری شناسایی چهره برای صدور مجوز استفاده بهره می‌گیرد و بدین طریق مالک خود را شناسایی می‌کند. یکی از کارکردهای اصلی این محصول مکالمه ویدئویی است و گفته می‌شود نمایشگر یادشده با پیام رسان فیس بوک هم سازگار است.

قرار است این نمایشگر در دو مدل با ابعاد مختلف عرضه شود که یکی 400 دلاری و دیگری 300 دلاری خواهد بود. به منظور رفع نگرانی‌ها در مورد نقض حریم شخصی کاربران برخی امکانات خاص هم به این نمایشگر اضافه شده که از جمله آنها می‌توان به تنظیماتی خاص برای غیرفعال کردن دوربین جلو و همین طور بلندگوی الکسا اشاره کرد. در مورد قابلیت‌های سخت افزاری، پردازنده و کیفیت دوربین این نمایشگر هوشمند اطلاعاتی در دست نیست. فیس بوک در برابر این خبر واکنشی از خود نشان نداده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران