شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 130074 | |

زددی نت| سرویس‌های پخش و استریم آنلاین موسیقی بیش از ۷۵ درصد از درآمد کل صنعت موسیقی در ایالات متحده امریکا را شامل می‌شود.

زددی نت| سرویس‌های پخش و استریم آنلاین موسیقی بیش از ۷۵ درصد از درآمد کل صنعت موسیقی در ایالات متحده امریکا را شامل می‌شود.

‌نرم‌افزار و سرویس‌های استریم و پخش آنلاین موسیقی که اسپاتیفای و اپل موزیک از بزرگ‌ترین بازیگران آن هستند، در سال‌های اخیر با محبوبیت و استقبال بی‌نظیری از سوی کاربران مواجه شده است.

اسپاتیفای (Spotify) که یک نرم‌افزار و رسانه پخش آنلاین و جاری موسیقی، پادکست و ویدئوست، بطور رسمی در سال ۲۰۰۸ میلادی راه‌اندازی شد و از آن زمان نیز با افزودن قابلیت‌های بسیاری، توانسته است توجه بخش اعظمی از کاربران گوشی‌های هوشمند را به خود جلب و طرفداران زیادی برای خود دست و پا کند.

بر اساس تازه‌ترین گزارش انجمن صنعت ضبط موسیقی ایالات متحده امریکا در سال ۲۰۱۸ میلادی، ۷۵ درصد از درآمد کل درآمد صنعت موسیقی در این کشور از سرویس‌های موسیقی نظیر اسپاتیفای و اپل موزیک حاصل شده است.

این سرویس‌های استریم آنلاین با قابلیت‌ اشتراک پولی توانسته‌اند کاربران بسیاری را به سمت خود بکشانند. به‌گونه‌ای که تاکنون درآمدی بالغ بر ۳.۴ میلیارد دلار از سرویس‌های استریم آنلاین موسیقی وارد صنعت موسیقی شده است.

بدون شک، منطقه امریکای شمالی که شامل ایالات متحده امریکا و کانادا می‌شود، از بزرگ‌ترین طرفداران و کاربران اپلیکیشن‌های استریم موسیقی به شمار می‌روند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران