شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 129536 | |

دیجیتال ترندز به تازگی آینه هوشمندی ارایه شده که مجهز به قابلیت‌های مختلف است و می‌تواند از وضعیت آب و هوا گرفته تا بازار سهام را نشان دهد. این آینه به دستیار صوتی متصل می‌شود.

دیجیتال ترندز    به تازگی آینه هوشمندی ارایه شده که مجهز به قابلیت‌های مختلف است و می‌تواند از وضعیت آب و هوا گرفته تا بازار سهام را نشان دهد. این آینه به دستیار صوتی متصل می‌شود.

یک شرکت تولید کننده تلویزیون و محصولات الکترونیکی هوشمند به تازگی آینه‌های هوشمندی برای دستشویی به بازار عرضه کرده که قابلیت‌های مختلفی دارند. شرکت Evervue USA آینه‌های هوشمند و جالبی به نام Qaio ابداع کرده است. هنگامیکه برق قطع می‌شود این آینه همچنان انعکاس فرد را نشان می‌دهد اما علاوه برآن قابلیت‌های دیگری نیز دارد.

نخست آنکه پنل‌های استاندارد این شرکت در حقیقت نمایشگرهای هوشمندی هستند که وضعیت آب و هوای محلی، بازار سهام، ساعات حمل و نقل، اخبار را نشان می‌دهند. برخی از این پنل‌ها با وضوح ۴K Ultra HD ارایه شده‌اند. آینه‌ها همراه دو کنترل از راه دور عرضه می‌شوند تا نورپردازی و اطلاعات آینه را مدیریت کنند. علاوه بر آن آینه Qaio مجهز به اپلیکیشن دستیار صوتی الکسا، اپلیکیشن موبایل مخصوص به خود و یک ساعت است. ضخامت آینه ۵ میلیمتر است و در لبه‌ها چنان نازک می‌شود که هنگام خاموش کردن نمایشگر، بطور کامل محو می‌شود. کاربران می‌توانند اپلیکیشن‌های مختلف آینه را کنترل و با استفاده از دستیار صوتی الکسا آخرین اخبار را تماشا کنند، به موسیقی گوش بدهند یا حتی به وسیله پلتفرم امنیتی هوشمند خانه، بیرون در ورودی را بررسی کنند. 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران