شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 125828 | |

ورج| شبکه اجتماعی اینستاگرام قصد دارد با افزودن یک قابلیت جدید، صفحات کاربری باز و عمومی (public) کاربران را به محیطی امن‌تر و بهتر تبدیل کند.

ورج| شبکه اجتماعی اینستاگرام قصد دارد با افزودن یک قابلیت جدید، صفحات کاربری باز و عمومی (public) کاربران را به محیطی امن‌تر و بهتر تبدیل کند.

 اگر شما نیز جزو آن دسته از کاربرانی باشید که صفحه کاربری آنها باز و عمومی است، حتما برخی اوقات از مزاحمت برخی از فالورها و دنبال‌کنندگانی که دسترسی آزادانه‌یی به محتویات و پست‌های منتشرشده‌تان دارند، آزرده خاطر شده‌اید. کاربران و منتقدان بسیاری در فضای مجازی از نبود آسایش از دست برخی فالورهای مزاحم انتقاد کرده بودند و از این شبکه اجتماعی درخواست داشتند که هر چه سریع‌تر با افزودن یک قابلیت جدید به آن دسته از کاربرانی که برای صفحات کاربری باز و عمومی مزاحمت ایجاد می‌کنند، کمک کند تا از شر این دنبال‌کنندگان خلاص شوند. صاحبان حساب‌های کاربری باز و عمومی همواره از این مساله که حتی نمی‌توانند با مسدود کردن حساب‌های کاربری مزاحمان اینستاگرامی آنها را از دیدن محتویات و پست‌های منتشر شده خود باز دارند، گلایه و شکایت دارند.

حالا به نظر می‌رسد که متخصصان فعال در اینستاگرام به فکر افزودن چنین امکان جدیدی افتاده‌اند تا کاربران بتوانند کنترل و مدیریت بیشتری روی افرادی که از محتویات صفحه کاربریشان دیدن می‌کنند، داشته باشند.

ظاهرا اینستاگرام تصمیم گرفته است به‌زودی قابلیت جدیدی را به پلتفرم خود بیفزاید تا کاربران بتوانند فالور و دنبال‌کنندگان مورد نظر را به‌طور دستی از مشاهده تصاویر و پست‌های خود حذف کنند. کاربران در شبکه اجتماعی اینستاگرام قادر خواهند بود محتویات و پست‌های به اشتراک گذاشته شده خود را در دو حالت از صفحه کاربری باز و عمومی (public) و خصوصی (private) به نمایش و در معرض دید دنبال‌کنندگان خود بگذارند.

پیش‌بینی می‌شود این قابلیت در وهله نخست، در دسترس کاربران گوشی‌هایی با سیستم عامل اندروید قرار بگیرد. همین طور اینستاگرام در ادامه اعلام کرده است که دنبال‌کنندگان حذف شده از این اقدام کاربران و صاحبان صفحات کاربری public آگاه و مطلع نخواهند شد.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران