شماره امروز: ۵۴۷

| | |

گوگل اعلام کرده که اپلیکیشن اندازه‌گیری خود را که مبتنی بر فناوری واقعیت افزوده (ARCore) است، برای کاربران منتشر کرده است.

جی اس‌ام آرنا|

گوگل اعلام کرده که اپلیکیشن اندازه‌گیری خود را که مبتنی بر فناوری واقعیت افزوده (ARCore) است، برای کاربران منتشر کرده است.

از آنجا که بسیاری از کاربران سر و کارشان با اندازه‌گیری و سنجش وسائل و ابزارهای مختلف پیرامونشان است، گوگل اعلام کرده که با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین و روز جهان همچون واقعیت افزوده (ARCore) توانسته است یک اپلیکیشن و برنامه جدیدی را برای دسترسی و استفاده کاربران توسعه دهد.

این اپلیکیشن جدید و شگفت‌انگیز که مژر اپ (Measure app) نام دارد، هم‌اکنون در پلتفرم فروشگاه آنلاین و اینترنتی گوگل پلی استور موجود است، با استفاده از فناوری واقعیت افزوده می‌تواند اجسام و اشیای واقعی موجود در پیرامون کاربران را بطور دقیق اندازه‌گیری کند و به آنها در درج اندازه، سایز و قد اجسام موردنظر خود کمک کند.

کاربران و علاقه‌مندان به این اپلیکیشن کاربردی می‌توانند با مراجعه به پلی‌استور، آن را جست‌وجو و پیدا کرده و سپس به دانلود و نصب آن اقدام کنند.

این اپلیکیشن اندازه‌گیری از دوربین گوشی‌های هوشمند استفاده کرده و می‌تواند طول، عرض و اندازه اشیای موردنظر کاربران را اندازه بگیرد. البته برای عکاسی از اجسام موردنظر باید نور محیط به اندازه‌یی باشد که هوش مصنوعی به‌کار رفته در این برنامه بتواند به درستی اندازه‌گیری کند. شما بعد از اندازه‌گیری می‌توانید عکس مربوطه با اندازه‌های دقیقش را برای دوستان و مخاطبان موردنظر خود ارسال کرده و آن را با آنها به اشتراک بگذارید.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران