شماره امروز: ۵۴۷

| | |

خیل عظیمی از کاربران دستگاه‌های الکترونیکی اپل نظیر آیفون اعلام کرده‌اند که نمی‌توانند از برنامه نقشه اپل(Apple Maps) استفاده کنند.

فون آرنا|

خیل عظیمی از کاربران دستگاه‌های الکترونیکی اپل نظیر آیفون اعلام کرده‌اند که نمی‌توانند از برنامه نقشه اپل(Apple Maps) استفاده کنند.

اپلیکیشن اپل مپ که برنامه مخصوص اپل برای نشان دادن نقشه و جهت‌های جغرافیایی برای دستگاه‌های الکترونیکی اپل با سیستم عامل مبنی بر او اس(OS) است براساس گزارش‌های منتشره از سوی وب‌سایت downdetector.com که برای اعلام خرابی نرم‌افزارهای مختلف توسط کاربران فضای مجازی مورد استفاده قرار می‌گیرد با مشکلات فنی و خرابی مواجه شده است؛ به گونه‌یی که بالغ بر ۶۰ درصد از کاربران اعلام کرده‌اند که اپل مپ هیچ نقشه و مسیری را برای آنها نشان نمی‌دهد و ۳۹درصد از کاربران نیز اصلا نمی‌توانند اپلیکیشن مذکور را باز کنند. طبق این گزارش‌ها، می‌توان دریافت که برنامه و اپلیکیشن اپل مپ به طور کلی با مشکل فنی مواجه شده است و این امر برای تمامی دستگاه‌های الکترونیکی اپل همچون گوشی‌های آیفون، تبلت آی‌پد و ساعت‌های هوشمند اپل واچ با سیستم عامل iOS صحت دارد. بنابراین اعلام شده که کاربران محصولات اپل در صورت نیاز به جهت‌یابی و استفاده از نقشه‌های جغرافیایی باید تا زمانی که برنامه نقشه اپل(اپل مپ) مشکل دارد از نسخه iOS برنامه نقشه گوگل(گوگل مپ) استفاده کنند. کاربران بدین منظور باید به فروشگاه اینترنتی و آنلاین اپ‌استور مراجعه کرده و اپلیکیشن گوگل مپ را دانلود، دریافت و نصب کنند و از قابلیت‌های نقشه گوگل بهره‌مند شوند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران