شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 123657 | |

از آنجایی که بخش عظیمی از کاربران پیام‌رسان واتس‌آپ از گوشی‌هایی با سیستم عامل اندروید 2.3 استفاده می‌کنند، این اپلیکیشن می‌خواهد تا سال ۲۰۲۰ میلادی از این نسخه سیستم عامل نیز پشتیبانی کند.

فون‌آرنا   

 از آنجایی که بخش عظیمی از کاربران پیام‌رسان واتس‌آپ از گوشی‌هایی با سیستم عامل اندروید 2.3 استفاده می‌کنند، این اپلیکیشن می‌خواهد تا سال ۲۰۲۰ میلادی از این نسخه سیستم عامل نیز پشتیبانی کند. اپلیکیشن پیام‌رسان واتس‌آپ که محبوب‌ترین پیام‌رسان میان کاربران در جهان است، میزبان بیش از یک‌میلیارد کاربر است. حال لازم به ذکر است از آنجایی که خیل عظیمی از این کاربران از گوشی‌های نسبتا قدیمی با نسخه‌های پایین‌تر همچون نسخه 2.3 از سیستم عامل اندروید که نان زنجبیلی (Gingerbread) نام داشت، استفاده می‌کنند، واتس‌آپ اعلام کرده است که می‌خواهد زمان پشتیبانی از نسخه‌های مدل پایین و قدیمی اندروید را تا دو سال دیگر یعنی سال ۲۰۲۰ میلادی تمدید کند. این خبر به‌طور قطع برای آن دسته از کاربرانی که از گوشی‌های قدیمی یا نسخه‌های قبلی استفاده می‌کنند، خبر بسیار خوشایندی خواهد بود.

شرکت فیس‌بوک با در اختیار گرفتن و تصاحب شرکت واتس‌آپ در سال ۲۰۱۴، ۱۹میلیارد دلار کسب کرد و از آن زمان تاکنون نیز با معرفی و افزودن قابلیت‌های جدید به دنبال جذب و حفظ طرفداران این پیام‌رسان محبوب بوده است.

بر اساس گزارش‌های رسمی منتشر شده توسط واتس‌آپ، این اپلیکیشن پیام‌رسان دارای حدود 1.3 میلیارد کاربر در سراسر جهان است. این پیام‌رسان محبوب در ماه سپتامبر سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی به رکوردی بی‌سابقه در میان شبکه‌های اجتماعی دست یافت و آن هم جای دادن بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه بود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران