شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 121892 | |

هکرنیوز شرکت آدوب به‌تازگی نسخه‌های به‌روزرسانی جدیدی را برای نرم‌افزارهای آکروبات‌ریدر و فتوشاپ سی‌سی منتشر کرده تا کاربران رایانه‌های ویندوز و مک‌او‌اس بتوانند در برابر آسیب‌پذیری این نرم‌افزارها از اطلاعات خود مراقبت کنند.

هکرنیوز  شرکت آدوب به‌تازگی نسخه‌های به‌روزرسانی جدیدی را برای نرم‌افزارهای آکروبات‌ریدر و فتوشاپ سی‌سی منتشر کرده تا کاربران رایانه‌های ویندوز و مک‌او‌اس بتوانند در برابر آسیب‌پذیری این نرم‌افزارها از اطلاعات خود مراقبت کنند.

این روزها که بازار آسیب‌پذیری و ضعف‌های رایانه‌یی به ‌شدت رونق گرفته و اطلاعات شخصی کاربران را تهدید می‌کند، شرکت‌های توسعه‌دهنده و غول‌های تکنولوژی بسیاری نیز به دنبال برطرف کردن این موانع و مشکلات سایبری هستند و در این راستا نسخه‌های به‌ روزرسانی جدیدی را منتشر می‌کنند.

مدت‌ها پیش بود که نرم‌افزارهای ادوب آکروبات، اپلیکیشن‌های آدوب‌ریدر و ادوب فوتوشاپ سی‌سی همگی در معرض یک حفره امنیتی و رایانه‌یی خطرناک و مهلک قرار گرفته بودند و کاربران متعددی نیز در این رابطه ابراز نگرانی‌های بسیاری کرده بودند چراکه حفره‌های امنیتی موجود در نرم‌افزارهای مختلف به هکرها و مجرمان سایبری این امکان را می‌دهد تا از راه دور به حجم زیادی از اطلاعات شخصی و حریم خصوصی کاربران دسترسی پیدا کرده و به سرقت ببرند. حالا شرکت آدوب، توسعه‌دهنده و ارائه‌دهنده نرم‌افزارهای آدوب‌ریدر، آکروبات و فوتوشاپ به‌تازگی اعلام کرده که متخصصانش درصدد برطرف کردن مشکل و آسیب‌پذیری‌های موجود هستند و در آینده نزدیک نسخه به‌ روزرسانی شده و جدیدی را در اختیار عموم کاربران قرار می‌دهند تا آنها بتوانند با دانلود و دریافت این نسخه‌ها از اطلاعات شخصی و امنیت رایانه خود محافظت کنند.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران