شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 120685 | |

شبکه اجتماعی اینستاگرام علام کرد که در نسخه به روزرسانی جدیدی که منتشر کرده است، قابلیت افزودن چند تصویر به‌ طور همزمان در بخش استوری فراهم آمده است.

فون آرنا|

 شبکه اجتماعی اینستاگرام علام کرد که در نسخه به روزرسانی جدیدی که منتشر کرده است، قابلیت افزودن چند تصویر به‌ طور همزمان در بخش استوری فراهم آمده است.

شبکه‌های اجتماعی در چند سال اخیر هر یک برای جلب رضایت کاربران خود و افزایش محبوبیت و استفاده توسط کاربران، گاهی قابلیت‌ها و امکانات جدیدی را اضافه و ارائه می‌کنند. این ‌بار نیز شبکه اجتماعی اینستاگرام، قابلیت جدید و کاربردی را به نسخه به روزرسانی خود افزوده است تا بدین وسیله به کاربران خود اجازه دهد به جای آپلود جداگانه تصاویر و ویدیوها در بخش استوری بتوانند محتوای خود را از گالری تصاویر گوشی خود به‌ طور همزمان انتخاب و منتشر کنند.

قابلیت افزودن استوری‌های اینستاگرام در ماه آگوست سال ۲۰۱۶میلادی به این شبکه اجتماعی اضافه شد و از همان ابتدا میلیون‌ها طرفدار را به خود جذب کرد. از آن زمان تاکنون که حدود بیش از یک سال می‌گذرد، می‌توان گفت این قابلیت مهم‌ترین و پرطرفدارترین قابلیتی است که تاکنون به اپلیکیشن اینستاگرام افزوده شده و هر از گاهی قابلیت جدیدی به بخش استوری‌های اینستاگرام افزوده می‌شود.

در صورتی که می‌خواهید چند عکس و تصویر را برای استوری به اشتراک بگذارید باید روی یک آیکون که در گوشه سمت راست بالای اینستاگرام مشاهده می‌کنید، رفته و روی آن کلیک کنید. شما قادر خواهید بود تا ۱۰تصویر را از گالری تصاویر خود انتخاب کرده و پس از ویرایش آن، آنها را به‌ طور همزمان به اشتراک بگذارید. علاوه بر این قابلیت جذاب و کاربردی جدید، اینستاگرام با توجه به مکان جغرافیایی که در آن عکس را گرفته‌اید، استیکرهای مبتنی بر مکان جغرافیایی(Location) را به شما پیشنهاد می‌کند تا در صورت دلخواه آن را انتخاب کرده و روی عکس استوری‌تان بگذارید. البته لازم به ذکر است که این به روزرسانی درحال حاضر تنها برای دستگاه‌های الکترونیکی با سیستم عامل اندروید قابل دسترسی و استفاده است و آن دسته از کاربرانی که از گوشی‌های آیفون و محصولات اپل استفاده می‌کنند باید تا هفته‌های آتی برای دریافت این به روزرسانی منتظر باشند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران