شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 119295 | |

شرکت خرده فروشی آمازون یک بار دیگر هدف حملات دونالد ترامپ رییس‌جمهور امریکا قرار گرفته است. وی این‌بار هم از توییتر برای حمله به آمازون استفاده کرده است.

گلوبال نیوز|

 شرکت خرده فروشی آمازون یک بار دیگر هدف حملات دونالد ترامپ رییس‌جمهور امریکا قرار گرفته است. وی این‌بار هم از توییتر برای حمله به آمازون استفاده کرده است.

ترامپ معتقد است که اداره پست ایالات متحده به علت قراردادش با آمازون ضرر زیادی کرده و مبالغ زیادی پول را به همین علت از دست می‌دهد.

ترامپ روز گذشته در توییت خود ادعا کرده بود که احتمالا اداره پست امریکا در این مورد که قرارداد با آمازون از نظر مالی تا چه حد به ضرر این شرکت است، سرنخ یا اطلاعاتی ندارد.

ترامپ در یکی از توییت‌های خود در این زمینه آورده است: من در مورد تحمیل هزینه توسط آمازون به اداره پست ایالات متحده حق دارم. آنها اداره پست را به مامور تحویل کالاهای خود مبدل کرده‌اند. آمازون باید هزینه‌های این کار را بپردازد و نباید بار این کار بر دوش مالیات‌دهندگان امریکایی باشند. این رقم به میلیاردها دلار می‌رسد.

آمازون در هفته‌های گذشته هم از سوی ترامپ برای پرداخت مالیات بیشتر تحت فشار سنگین قرار گرفته بود. ترامپ تابدانجا پیش رفته که قرارداد آمازون با اداره پست امریکا برای تحویل کالاهای خریداری شده مردم را کلاهبرداری توصیف کرده است. این اتهامات بسیار به ضرر آمازون تمام شده و باعث کاهش قابل توجه ارزش سهام آن در روزهای گذشته شده است. شنیده می‌شود برخی مدیران ارشد و حتی سهام داران آمازون به علت آسیب دیدن اعتبار و حسن شهرت آمازون به دنبال شکایت از ترامپ رییس‌جمهور امریکا هستند، هر چند در این زمینه هنوز اخبار دقیقی منتشر نشده است. اتهامات ترامپ علیه آمازون در شرایطی بیان می‌شود که منابع مطلع و تحلیل گران می‌گویند قرارداد آمازون با شرکت پست امریکا در عمل به نفع شرکت پست است و ادعاهای ترامپ در این زمینه صحیح نیست.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران