شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 117546 | |

یک شرکت تولیدکننده ساعت‌های لوکس برای نخستین بار ساعت هوشمندی را تولید کرده که شکل ظاهری آن تفاوت خاصی با ساعت‌های مکانیکی عادی ندارد.

دیجیتال‌ترندز

یک شرکت تولیدکننده ساعت‌های لوکس برای نخستین بار ساعت هوشمندی را تولید کرده که شکل ظاهری آن تفاوت خاصی با ساعت‌های مکانیکی عادی ندارد.

این نخستین بار است که ساعت‌های هوشمند با ظاهری شبیه به ساعت‌های مکانیکی تولید می‌شوند.

این ساعت که توسط شرکت Frederique Constant تولید شده، با عقربه‌های خود و مانند ساعت‌های مکانیکی می‌تواند تاریخ و همین طور ساعت، دقیقه و ثانیه را به دقت نمایش دهد. اما برای استفاده از قابلیت‌های هوشمند ساعت یادشده باید دکمه‌یی را که در سمت چپ ساعت قرار گرفته فشار داد تا بتوان به این نوع کارکردها دسترسی پیدا کرد.

انرژی بخش مکانیکی این ساعت توسط یک باتری سکه‌یی عادی کوچک تامین می‌شود که به مدت شش ماه قابل استفاده خواهد بود. بنابراین اگر بخش هوشمند ساعت یادشده از کار بیفتد قسمت مکانیکی کماکان قابل استفاده باقی خواهد ماند.

باتری بخش هوشمند این ساعت مانند دیگر ساعت‌های هوشند نیازمند شارژ است و حداکثر برای هفت روز دارای شارژ باقی خواهد ماند.

ازجمله قابلیت‌های بخش هوشمند این ساعت می‌توان به ردگیری شرایط و وضعیت خواب، راه رفتن، میزان کالری مصرف شده و غیره اشاره کرد. همراه با این ساعت یک برنامه تلفن همراه نیز برای دسترسی دقیق‌تر به اطلاعات عرضه می‌شود که از طریق بلوتوث به ساعت متصل می‌شود. برنامه تلفن همراه این ساعت قادر به نمایش جزئیاتی از فعالیت‌های روزمره شماست و بخشی از آن موسوم به Dynamic Coach مانند یک مربی عمل می‌کند و برای تحقق سریع‌تر اهداف شما در حوزه سلامت نکات و دستورالعمل‌هایی را بر مبنای تحلیل فعالیت هایتان ارائه می‌کند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران