شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 112764 | |

شبکه اجتماعی توییتر از این پس به کاربران خود اجازه می‌دهد تا پیام‌ها و توییت‌های خود را به صورت توییت استورم - Tweet Storms - ارسال کنند.

انگجت|

شبکه اجتماعی توییتر از این پس به کاربران خود اجازه می‌دهد تا پیام‌ها و توییت‌های خود را به صورت توییت استورم - Tweet Storms - ارسال کنند.

گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن بود که توییتر به صورت آزمایشی قابلیت ارسال توییت استورم را در تعداد محدودی از کاربران اجرا کرده است. هم‌اکنون توییتر اعلام کرده است که این قابلیت جدید به‌طور رسمی و برای همه کاربران توییتر قابل دسترسی و استفاده است.

قابلیت توییت استورم برای ارسال پیام‌های طولانی چند قسمتی و همزمان است چراکه کاربران در این شبکه اجتماعی محدودیت تعداد کاراکتر برای ارسال پیام‌های خود دارند. بنابراین آن دسته از کاربرانی که به هر دلیلی می‌خواستند پیام‌های طولانی‌تر از حد نرمال و مجاز در توییتر را بفرستند و با مشکل مواجه می‌شدند، هم‌اکنون با اضافه شدن این قابلیت جدید و کاربردی بسیار خشنود و خرسند خواهند شد.

تاکنون کاربرانی که قصد ارسال پیام‌های طولانی داشتند، باید توییت‌های خود را به صورت نوبتی و با شماره‌گذاری اعداد ۱و۲و۳ ارسال و منتشر می‌کردند اما در حال حاضر می‌توانند با کلیک ‌روی دکمه جدید +، بخش دوم توییت را فعال‌سازی کرده و به تایپ ادامه پیام خود اقدام کنند. پس از اتمام مراحل مورد نیاز، توییت‌های نوشته شده به صورت خودکار و اتوماتیک در چند بخش و به‌طور همزمان ارسال خواهند شد.

لازم به ذکر است که این قابلیت از ۲۵ توییت همزمان هم پشتیبانی می‌کند و در حال حاضر در اپلیکیشن موبایلی توییتر قابل دسترسی است و در هفته آینده نیز در نسخه وب توییتر قابل دسترسی و استفاده خواهد بود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران