شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 112140 | |

پیام‌رسان واتس‌آپ در قابلیتی جدید، به کاربران خود در گروه‌های واتس‌آپ این امکان را می‌دهد که تنها ادمین گروه، اقدام به ارسال مطالب کند و دیگران نتوانند در گروه پست بگذارند.

ایندیپندنت|

پیام‌رسان واتس‌آپ در قابلیتی جدید، به کاربران خود در گروه‌های واتس‌آپ این امکان را می‌دهد که تنها ادمین گروه، اقدام به ارسال مطالب کند و دیگران نتوانند در گروه پست بگذارند. اپلیکیشن پیام‌رسان واتس‌آپ، مدتی است که در رقابت با سایر پیام‌رسان‌های محبوب و قدرتمند، به افزودن قابلیت‌های جدید اقدام کرده است. هم‌اکنون نیز با اضافه شدن این قابلیت و امکان جدید، کاربرانی که ادمین گروه‌های مکالمه و چت در واتس‌آپ باشند، از این پس قادر خواهند بود تنها خود پست گذاشته و دیگر اعضای گروه دیگر نتوانند مطلبی ارسال کنند. به عبارتی دیگر، این قابلیت جدید بسیار شبیه به کانال‌های اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام است چراکه ادمین گروه تنها قادر است مطلب ارسال کند و دیگران هم فقط قادرند آن مطالب را بخوانند.

این قابلیت جدید به نام Restricted Groups بوده و تنها در صورتی که ادمین گروه مذکور، فقط یک نفر باشد، قابل اجرا خواهد بود. بدین‌ترتیب، ادمین گروه قادر خواهد بود مطالب را ارسال و منتشر کند تا دیگر اعضای گروه آنها را بخوانند. لازم به ذکر است که سایر اعضای گروه نمی‌توانند پست ارسال کرده یا حتی اظهارنظر کنند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران